Суспільство

На Кіровоградщині перші сільські амбулаторії збудують у Великій Висці та Панчевому

 Автор: Валерія Жовтун. 1718

Усі питання з будівництва амбулаторій у селах регіону мають бути вирішені до 1 червня.

Про це повідомляє прес-служба Кіровоградської ОДА з посиланням на першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Коваленка.

Сьогодні, 17 квітня, відбудеться зустріч керівництва обленерго, державної архітектурно-будівельної інспекції, управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури облдержадміністрації, проектантів і керівництва Новомиргородської та Маловисківської райдержадміністрацій для узгодження початку будівництва сільських лікарських амбулаторій. Як відзначають в ОДА, це перші дві території в області, де повністю підготовлено необхідний пакет документів.

Наступна зустріч запланована з керівництвом Олександрійського, Онуфріївського, Світловодського та Компаніївського районів, де документація по семи об’єктам будівництва практично готова.
Представники Благовіщенського, Гайворонського, Голованівського, Знам'янського, Кіровоградського та Новоукраїнського районів мають представити проектну документацію на будівництво амбулаторій до середини травня.

- Остання четверта група, до якої входять Добровеличківський, Долинський, Новоархангельський, Олександрійський та Устинівський райони, повинні узгодити всі питання по будівництву до 1 червня. Це граничний термін, в іншому разі будівництво амбулаторій у 2018-му році може бути поставлене під загрозу зриву. Щоб цього не сталося, обласна влада надаватиме цим територіям всебічну допомогу, - зазначив Сергій Коваленко.

Нагдаємо, що в рамках медреформи у 2018 році на Кіровоградщині мають збудувати 21 амбулаторію за кошти держбюджету.

Поширюйте

Коментуйте