Суспільство

На шахтах Кіровоградщини можуть працевлаштувати півтори сотні робітників

. 1962

Професія шахтаря вважається однією із найнебезпечніших та найекстремальніших. Робота полягає у видобутку різної руди у підземних шахтах. У залежності від глибини залягання корисних копалин, робітники спускаються у забій (від 800 м до 4 км), де і відбувається видобуток.

shaht1Працюють шахтарі і на Кіровоградщині. На сьогодні в області працюють 3 шахти (Інгульська, Новокостянтинівська та Смолінська). На кожній з них бракує робітників, на даний момент це 155 вакансій. 

Інгульській шахті державного підприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» на даний момент потрібні: електрослюсарі (слюсарі) чергові та з ремонту устаткування, електрогазозварники та інші. Загалом - 24 працівника.

Новокостянтинівська шахта державного підприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» зареєструвала 59 вакансій. Переважні потреби виробництва у кадрах визначені гірники очисного забою, водії навантажувача, машиністи екскаватора та інші.

Смолінська шахта державного підприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» має 72 вакансії робочих місць, серед яких електрослюсарі, водії, машиністи, гірники та налагоджувальники.

Бажаючі спробувати себе у цій нелегкій професії можуть звертатись до центрів зайнятості за місцем проживання. Там нададуть додаткову інформацію.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама