Суспільство

Близько 600 безробітних Кіровоградщини вивчали англійську онлайн

. 2164

У рамках всеукраїнського соціального проекту «Lingva Skills» шукачі роботи, які зареєстровані в центрах зайнятості Кіровоградської області, можуть безкоштовно відвідувати онлайн-заняття з вивчення англійської мови.

 

Про це повідомляє прес-служба Кіровоградського обласного центру зайнятості.

- Сьогодні вивчення іноземних мов – це ще один з важливих кроків служби зайнятості у підвищенні конкурентоспроможності безробітних громадян на ринку праці. За минулий рік та січень-березень цього року близько 600 безробітних громадян виявили бажання покращити свої знання англійської мови, - розповіла Вікторія Бернікова, начальник відділу організації профнавчання обласного центру зайнятості.

Як відзначають в Центрі зайнятості, чимало роботодавців області прагнуть укомплектувати своє підприємство працівниками, які володіють англійською мовою незалежно від інтенсивності її використання в роботі.

Нагадаємо, що Державною службою зайнятості та ГО «Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Українська студентська спілка» укладено Меморандум про співробітництво, у рамках якого і реалізовується соцпроект «Lingva Skills». Це онлайн-курс, який включає інтерактивну гейміфіковану веб-програму для тренування мовних навичок та інших аспектів вивчення мови, а також форму зворотного зв'язку з викладачем і базу поширених запитань для спрощення процесу навчання.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама