Суспільство

Депутатам сільради із Новоукраїнського району суд зробив зауваження за невчасно подані декларації

. 1956


Новоукраїнським районим судом визнано винними у вчиненні адміністративного корупційного правопорушення шістьох депутатів Малотимошівської сільської ради Новоукраїнського району, за несвоєчасне подання електронної декларації за 2016 рік.

Інформація про це опублікована в Єдиному державному реєстрі судових рішень, пише Новоукраїнська правда.

Будучи особами, уповноваженими на виконання функцій місцевого самоврядування депутати сільради були зобов'язана подати в установленому порядку електронну декларацію за 2016 рік і не подали її до завершення граничного терміну - 1 травня 2017 року, чим порушили вимоги Закону України "Про запобігання корупції".

Депутати сільської ради в суді свою вину визнали, розкаялись у вчиненому й пояснили, що затримка із поданням електронної декларації була викликана через відсутність у них доступу до мережі Інтернет та неможливістю у зв'язку з цим подати декларацію через веб-сайт НАЗК.

Враховуючи малозначний характер і суть адміністративного правопорушення, незначний ступінь вини порушників, відсутність будь-яких наслідків від вчиненого суд визнав шістьох депутатів Малотимошівської сільської ради винними у вчиненні адміністративного корупційного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 172-6 КУпАП, і звільнив їх від адміністративної відповідальності, обмежившись усним зауваженням.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама