Суспільство

У Кропивницькому відкрили Галерею пам'яті загиблих в АТО (ФОТО)

. 3798

Портрети та військові біографії 47 бійців третього окремого полку спеціального призначення стали частиною постійно діючої Галереї пам'яті, яку розмістили в холі Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості.

Сьогодні, 18 квітня, відбулося урочисте відкриття Галереї пам'яті. На рахунку бійців полку - Донецький аеропорт, Дебальцеве, Савур-Могила, Артемівськ, Іловайськ.

кк

- З третім полком наш заклад товаришує вже багато років, - каже Анна Суркова, директорка обласного ЦДЮТ. - Тож коли полк звернувся до нас з ідеєю такої Алеї пам'яті, то ми її звісно підтримали.

Фото та інформацію про бійців надав полк. Банер виготовляли за рахунок обласного ЦДЮТ. На тлі банеру з емблемою 3-го полку встановили підвісну прозору полицю, де і розмістили символічну "Книгу пам'яті" з інформацією про військовослужбовців.

к

Ідея такої виставкової композиції пам'яті належить працівникам ЦДЮТ. Працювали над втіленням ідеї три місяці. Як відзначає Анна Суркова, це мав бути недороговартісний проект. Але це не остаточний варіант пам'ятної композиції. Є ще ідеї, які намагатимуться втілити.

 Як відбувалося відкриття дивіться у фотографіях:

IMG 3442

IMG 3437

IMG 3418

IMG 3411

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама