Суспільство

Учасники АТО заступилися за матір полеглого побратима, яку образив водій маршрутки (ФОТО)

. 12755

 Сьогодні зранку в ЗМІ з'явилась інформація, що у Кропивницькому водій маршрутки №134 образив мати полеглого учасника АТО Ігіта Гаспаряна.

Водій нібито викинув у вікно посвідчення, яке надає право на безкоштовний проїзд. На ситуацію оперативно відреагувало управління транспорту міськради Кропивницького.

"Надійшла скарга щодо нетактовної поведінки водія по відношенню до матері полеглого учасника АТО. Ми викликали директора підприємства, водія, щоб отримати пояснення. Водій пояснив, що дійсно взяв посвідчення, щоб перевірити, а на вимогу повернути його, з його слів, пролунав недолугий жарт. Насправді посвідчення він не викидав", - зазначив начальник управління транспорту міськради Кропивницького Олександр Вергун у відеокоментарі прес-службі міськради.

Керівництво підприємства-перевізника пообіцяло вибачитись перед жінкою.

Окремо провести виховну бесіду з хамовитим водієм вирішили побратими полеглого та прийшли на автотранспортне підприємство.

Як розповів "Гречці" Віктор Танцюра, радник міського голови Кропивницького з питань АТО, демобілізований боєць 17-го ОМПБ, після "невдалого жарту" водія маршрутки, йому зателефонувала дружина Ігіта Гаспаряна та повідомила про те, що сталося.

Відразу по тому два десятки громадських активістів, переважно учасників ГО "Бойове Братство", серед них демобілізовані бійці 17-го батальйону, які служили разом з Гаспаряном, поїхали на базу "Автолегіону".

За словами Танцюри, представники керівництва фірми-перевізника, водій якої повівся подібним чином з матір'ю загиблого героя, відшукали і самого водія - Андрія. Зрештою він заправив маршрутку, отримав путівку і вирушив до Бобринецького району разом з учасниками АТО на могилу полеглого.

gaspp2gaspp1

"Ми Хочемо достукатись до нього, щоб він попросив вибачення на могилі полеглого військовослужбовця і зрозумів дикість свого вчинку. Матір Гаспаряна ми вже не чіпали, вона гіпертонік, зараз вдома, відходить від всього цього. Вже завтра організуємо їй зустріч з керівництвом підпримства-перевізника, і вже вони вибачаться перед нею", - додав Танцюра.

 Фото надіні учасниками подій

Поширюйте

Коментуйте


Реклама