Суспільство

У Кропивницькому попрощались з бійцем 3-го полку Денисом Кравченком (ФОТО)

 Автор: Валерій Лебідь. 6823

У Кропивницькому відбулась панахида за Денисом Кравченком, бійцем 3-го окремого полку спеціального призначення.

 

denis1

Сьогодні, 19 квітня, на плацу частини зібрались бойові побратими військовослужбовця, керівництво полку, рідні Дениса, друзі та представники громадськості міста.

До присутніх звернувся командир полку. Бійця вшанували хвилиною мовчання. Заупокійну літію відправив єпископ Кропивницький і Голованівський Марк УПЦ КП та свящ. Іван Шубин, настоятель парафії святих апостолів Петра і Павла м .Кропивницького.

denis2

denis3

Поховають Дениса Кравченка завтра, 20 квітня, на Херсонщині в селі Чорноморка, Каховського району. Похорон заплановано о 13.00.

denis4denis5

Старший солдат Денис Вікторович Кравченко, радист радіо групи 3 ОП СпП, народився 15 березня 1990 року на Херсонщині в селі Чорноморка.                                                                                                                      

denisПо закінченню школи, вступив на навчання до Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого у місті Харкові. По його закінченню в 2013 році призваний до лав збройних сил України, де підписав контракт.

З 2014 року брав участь в бойових діях на сході країни. Бойовий шлях військовослужбовця розпочався на краматорському аеродромі, далі – Маріуполь, Авдіївка.

За належне виконання службових обов’язків був нагороджений медаллю «За оборону Краматорського аеродрому» та відзнакою міністерства оборони «За взірцевість у військовій службі 3-го ступеню».

Товариші по службі характеризують Дениса спокійною, врівноваженою, доброю та чуйною людиною.

Нагадаємо, перебуваючи у плановій відпустці, Денис Кравченко перестав виходити на зв’язок 4 квітня. За кілька днів тіло військовослужбовця знайшли в р. Інгул неподалік вулиці Винниченка в центрі Кропивницького.

Наразі поліція закінчила перевірку, після з'ясування всіх обставин подію кваліфіковано як нещасний випадок.

denis6denis7

 

Поширюйте

Коментуйте