Суспільство

У Кропивницькому пропонують поліпшити систему збору сміття в приватному секторі

. 1988

 

Кропивничанин зареєстрував петицію про встановлення на місцях збору сміття додаткового огородження для того, аби непотріб залишався в контейнерах, а не розлітався навколо.

 

Відповідне прохання в Єдиній системі місцевих петицій з'явилося 2 квітня. Наразі під петицією підписалося 54 особи з 450 необхідних. До кінця збору підписів залишилося 24 дні.

Аби недопустити захаращення вулиць приватного сектору, автор петиції пропонує обнести місця тимчасвого збору твердих побутових відходів, наприклад, металевою сіткою.

"При затримці вивезення скупчення сміття компанією "Екостайл", весь цей непотріб розтаскують безпритульні тварини. А при вітряній погоді можна спостерігати, як легкі відходи (папір, полієтилен) розлітається по всій прилеглій территорії. У такому стані все залишається і після вивезення, тому що екіпажі компанії "Екостайл" не повинні збирати відходи, які не сконцентровані у стихійно утворенному місці збору. Таким чином, приватний сектор нашого міста поступово перетворюється на суцільний смітник", - написав Костянтин Макаренко.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама