Суспільство

Кропивницький підприємець звинуватив депутата міськради у перешкоджанні бізнесу

 Автор: Анастасія Дзюбак. 2099

Перед початком сесії міської ради Кропивницького перед депутатами виступив Роман Сидоров, який заявив, що депутат міськради Віталій Бєлов намагається завадити вирішенню його земельного питання.

Мова йде про питання про зміну цільового призначення земельної ділянки по вулиці Попова , біля будинку 9/2, яке мають розглянути на цій сесії. Зокрема, стверджує чоловік, депут хоче зняти його з розгляду.

Від початку Сидоров отримав ділянку розміром близько тисячі квадратів під будівництво будинку.

- Я планував там збудувати будинок. Але через деякий час я прийняв рішення не будувати будинок, адже порадився із мешканцями сусіднього будинку, і для них це було б не комфортно. Тому я прийняв рішення частину цієї ділянки виділити під будівництво магазину, як альтернативу. Я зробив проект для магазину дитячих іграшок, харчування і одягу, оскільки там поруч дитячий майданчик, то думаю, це буде актуально - зазначив чоловік.

Проте після цього стверджує чоловік йому став перешкоджати депутат чиї магазини, в обхід дозволів, побудовані біля його ділянки.

- Моє будівництво йому не вигідне. Він не проти, щоб там стояв будинок, але комерції він категорично не хоче, - розповідає Сидоров і каже, що обманним шляхом, розповідаючи що магазин буде збудований на комунікаціях і демонтований дитячий майданчик, люди депутата зібрали підписи мешканців, що вони проти будівництва.

Проте аналогічний список із підписами має і сам Сидоров, де люди висловлюються за будівництво, та обіцяє - ні майданчик, ні комунікації його будівництво не зачепить.

 

Поширюйте

Коментуйте