Суспільство

Богдан Товстоган надалі лишатиметься депутатом міської ради Кропивницького (ФОТО)

 Автор: Валерій Лебідь. 4847

В історії зі складанням депутатських повноважень депутата Кропивницької міської ради Богдана Товстогана поставлено крапку. Після тривалої перерви сьогодні він відвідав засідання сесії та планує робити це регулярно.

 

tovstt1«Гречка» вже розповідала про внесення на розгляд депутатів заяви, поданої ніби-то Богданом Товстоганом, про складання повноважень. Тоді депутати не підтримали цю заяву, а згодом сам Товстоган заявив, що не писав цієї заяви і написав іншу – про те, що не планує залишати роботу депутата.

«Першу заяву я не писав, хто її написав і для чого мені невідомо. Я власноруч написав другу заяву – ви її всі бачили, в якій запевнив всіх, що працюватиму і надалі. Жодних конфліктів всередині фракції БПП в зв’язку з цими подіями немає, також лишаюсь в нормальних стосунках з іншими депутатами і готовий до плідної роботи в інтересах міста», - пояснив «Гречці» Богдан Товстоган.

Попри те, що міський депутат наразі проживає в Києві, на його переконання, це не заважатиме йому виконувати депутатську роботу на належному рівні.

 

Поширюйте

Коментуйте