Суспільство

Сучасний шестиповерховий млин почав працювати на Кіровоградщині (ФОТО)

 Автор: Олександра Гонтар. 5191

Перша лінія сучасного млина компанії «Агродар ЛТД» вийшла на повну потужність переробки 150 тонн пшениці в борошно за добу. Будівля шестиповерхового млина, загальною площею 2000 квадратних метрів на території елеватора компанії в місті Олександрія в Кіровоградській області, почали будувати півтора роки тому.

30421717 850068515164971 1944187777 n 696x522

Для виробництва борошна «Агродар ЛТД» закупив обладнання швейцарської фірми Bühler. Реалізацією проекту займалася українська компанія «Інтерпроект GmbH». У компанії пообіцяли, що другу лінію млина, з таким же показниками, запустять до кінця цього року, повідомляє LandLord.

За словами головного інженера проекту, керівника проектного департаменту компанії «Інтерпроект GmbH» Володимира Нерекова, при будівництві використовувалися тільки європейські технології та європейське обладнання.

«Цей млин повністю автоматизований, в розрахунку на цілодобове виробництво борошна. Його можуть обслуговувати 3-4 працівника. Завдання від власника було побудувати виробництво європейської якості. З часів незалежності України, всі подібні проекти завжди будували з металевих конструкцій - вважається що це дешевше і швидше. Тут був підхід до побудови виробництва на десятки років. Тому будували із залізобетону. Технологічно, це краще тому, що бетон добре поглинає вібрації, тому обладнання працює точно. Він не боїться вогню, він не боїться корозії, яка може згодом, як на інших об'єктах потрапляти в продукцію. Для виробництва борошна тут задіяно тільки європейське обладнання. Всі технічні характеристики і переваги млина над конкурентами назвати не можу, через комерційну таємницю. Єдине, для порівняння, радянські млини витрачали на тонну борошна до 130 кіловат, тут витрачається мінімум в два рази менше. Це 100% », - заявив Володимир Нереков.

30429322 850068548498301 870849629 n

Суму інвестицій в компанії також тримають в таємниці. І кажуть, що виробництво борошна налагоджено таким чином, щоб на якісні властивості борошна не впливали ні температура на вулиці, ні якість самого зерна. Системі очищення зерна на виробництві приділили не аби яку увагу. Для того щоб зерно перетворилося в борошно технологічним процесом передбачено близько 48 годин.

Також технологічним процесом роботи млина передбачено виробництво висівок. При млині працює лабораторія, де крім звичайних перевірок якості борошна, також випікається хліб для більш детального простеження властивостей борошна.

Поширюйте

Коментуйте