Суспільство

У Кропивницькому учасники АТО та перевізники шукали шляхи боротьби із водіями-хамами

 Автор: Анастасія Дзюбак. 3355

Директори підприємств-перевізників Кропивницького зустрілись із учасниками АТО, щоб обговорити дії водіїв маршруток у Кропивницькому.

Нараду зібрали через резонансний випадок, коли минулого тижня водій маршрутки по-хамськи повівся з матір’ю загиблого учасника АТО Ігіта Гаспаряна.

Керівники підприємств-перевізників визнають – проблема є, і попри виховну роботу, роз’яснення прикрі випадки трапляються. Виною всьому – відтік кадрів до Польщі, адже зарплати, які пропонують в нашому місті, не конкуренті.

Представник ГО «Бойове братство» Олег Кокуленко відзначив, що більшість учасників АТО не користується своїм посвідченням для безкоштовного проїзду, а якщо їм дійсно доводиться їхати безкоштовно за посвідченням – це свідчить про складне матеріальне становище і допускати хамство і приниження водіями недопустимо.

«Ми хотіли б щоб у маршрутках була не реклама колготок, а перелік пільгових категорій і патріотична реклама», - зазначив Кокуленко.

Представниця громадської ради зазначила, що така ситуація із хамським ставленням до рідних полеглих АТОвців. У Кропивницькому таких сімей 100.

«Можливо той безкоштовний проїзд має не так фінансовий аспект, а є повагою», - каже громадська активістка і додала, що якби рідних полеглих внесли в список пільговиків, а водій у посвідченні чітко бачив, що це мати полеглого учасника АТО, то водії були б ввічливіші.
Також до спілкування з водіями запропонували ввести роботу з психологом.

Також, вважають представники ветеранських організацій, допомогло б введення монетизації, яке фактично зніме причину конфлікту.

Наприкінці наради вирішили створити робочу групу в телефонному режимі, де представники громадських організацій зможуть безпосередньо спілкуватись із керівниками підприємств-перевізників.

 

Поширюйте

Коментуйте