Суспільство

На Кіровоградщині шукають представників майбутніх агентів змін

 Автор: Валерія Жовтун. 2401

 

Кропивничани можуть взяти участь в конкурсі на місцевих представників національного проекту "Агенти змін. Діти" й організувати тренінги з громадянської освіти для 100 підлітків з регіону.

 Про це повідомляє Центр політичних студій та аналітики "Ейдос".

Місцеві представники – це вчителі, громадські діячі, активісти тощо, які зацікавлені у розвитку своєї громади й молодого покоління. Місцеві представники пройдуть відповідний одноденний семінар у Києві (29 травня) і розповсюджуватимуть інформацію про проект «Агенти змін. Діти», щоб залучати школярів до навчання та активного розвитку.

«Агенти змін. Діти» - комплексна, орієнтована на конкретні дії тренінгова програма, що складається з чотирьох етапів та має на меті залучити 125 підлітків з усіх регіонів України. Навчання буде проходити в Києві, Львові, Полтаві та Вінниці. Під час неформального навчання підлітки отримають знання про громадянське суспільство, цілі сталого розвитку, процеси державотворення, волонтерство та підприємництво, здобудуть навички створення та управління проектами. Після навчання, юні «Агенти змін» реалізують проекти, спрямовані на розвиток громад та покращення їх соціального середовища.

Серед критеріїв, хто може стати місцевим представником проекту: бути старше 18 років; мати досвід роботи із підлітками; володіти навичками публічної презентації; ініціативність та відповідальність.

Для участі необхідно заповнити анкету ТУТ до 6 травня 2018 року включно. Оголошення про відібраних 25 місцевих представників, які представлятимуть всі регіони України, відбудеться 11 травня.

Організаторами передбачена можливість обрати більше одного мотивованого представника із регіону, але на волонтерських засадах. Адже місцеві представники мають організовувати принаймні одну презентацію про проект у своїй області для щонайменше 100 підлітків віком 13-16 років. Однак для представників, які переможуть у конкурсі передбачено фінансову винагороду за проведення презентацій.

За додатковою інформацією звертайтеся до Ірини Колотило (проектна менеджерка) за електронною адресою junioragent.kyiv@gmail.com, а також за тел. 098-005-87-00 у робочий час, крім вихідних (9:00-18:00).

Проект «Підлітки змінюють громади в Україні через громадянську освіту» реалізовується Центром політичних студій та аналітики «Ейдос» в партнерстві з Національним Центром «Мала Академія Наук України», Молодіжною ініціативою «Серце в долоньках», Благодійною фундацією «Діти надії та любові» за фінансової підтримки Фонду Демократії ООН (UNDEF).

 

Поширюйте

Коментуйте