Суспільство

Українці зможуть повернути кошти TaxFree на банківську карту за допомогою мобільного додатку

 Автор: Анастасія Дзюбак. 2592

 


ПриватБанк відкрив клієнтам новий сервіс повернення ПДВ (tax free) з покупок у Європі через мобільний додаток TaxFree4U.

 

Новий спосіб повернення ПДВ у партнерстві з компанією TaxFree4U дозволить отримувати кошти на картку банку в найкоротші терміни.

У рамках співпраці ПриватБанку й TaxFree4U клієнти банку можуть отримувати повернення ПДВ з купівель на території Іспанії, Італії, Франції, Німеччини та Великобританії. Це можуть бути як великі торгові центри, так і приватні магазини.

Для повернення tax free за допомогою TaxFree4U потрібно завантажити мобільний додаток на смартфон з App Store або Google Play, додати інформацію про поїздку та завантажити чеки на куплені товари. Коли додаток автоматично сформує декларацію повернення ПДВ, її потрібно роздрукувати та пред’явити митному офіцеру в аеропорту вильоту. Декларацію з печаткою митниці та оригінали чеків можна залишити у партнерів TaxFree4U в аеропортах Європи або надіслати їх в український офіс компанії. Повернення ПДВ буде зараховано протягом 7 днів на картку ПриватБанку без додаткових комісій.

Мінімальна сума покупок для формування однієї форми Tax Free:
Франція - 176 EUR;
Італія - 155 EUR;
Велика Британія - 30 GBP;
Німеччина - 30 EUR;
Іспанія - 91 EUR.
Ви повинні самостійно вивозити куплені товари в країну свого проживання.

 

Поширюйте

Коментуйте