"Кіровоградтепло" виграло суд змусить власників автономки підключитись до централізованого опалення

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 15198

ДП «Кіровоградтепло» у судовому порядку скасовує рішення міжвідомчої комісії щодо надання дозволів на встановлення автономного опалення у Кропивницькому.

 

Про це повідомляє прес-служба теплового підприємства.

На підставі дозволів на від’єднання від централізованого опалення, що видавались Міжвідомчою комісією Кіровоградської міської ради протягом останніх 5 років та подальшим масовим хаотичним встановленням джерел автономного опалення в окремих квартирах багатоквартирних будинків, у місті сталось серйозне розбалансування у мережі системи централізованого опалення.

Відключення окремих квартир по стояках в багатоквартирних будинках призводило до розбалансування гідравлічного режиму роботи внутрішньобудинкової системи опалення, перерозподілу теплоносія, порушення циркуляції теплоносія по стояковим трубопроводам за рахунок скупчення повітряних пробок, зменшення подачі теплоносія на інші стояки. Власники квартир на верхніх поверхах багатоквартирних будинків, при встановленні автономного опалення в своїх оселях, порушували проектні рішення теплопостачання квартир, виконували демонтаж кранів "Маєвського", демонтували стояки централізованого опалення в межах своїх квартир, залишаючи без централізованого опалення квартири, які розташовані нижче поверхами, категорично відмовлялись власноруч проводити роботи по видаленню повітря із системи централізованого опалення, не надавали доступу балансоутримувачам будинків для проведення таких робіт, порушували права інших споживачів, що призводило до численних скарг на адресу підприємства. Для поліпшення якості надаваних послуг підприємство вимушено було безперервно проводити налагоджувальні роботи тепломереж та теплотехнічного устаткування, а при неможливості усунення порушень теплопостачання, що виникли внаслідок встановлення автономного опалення, проводити перерахунки споживачам та нести збитки.

З метою захисту порушених прав, підприємство подало судовий позов про визнання протиправними дій Міжвідомчої комісії при видачі дозволів на від’єднання від мереж централізованого опалення, та скасування таких, що були видані з порушенням чинного законодавства.

Постановою Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 5 квітня 2018 року у справі № 405/6254/16-а визнано протиправним та скасовано п. 2 рішення Міжвідомчої комісії по влаштуванню індивідуального опалення виконавчого комітету Кіровоградської міської ради, оформлене протоколом №5 від 15 липня 2016 року, яке є не чинним з моменту його прийняття. Постанова суду апеляційної інстанції набирає законної сили з дати прийняття.

Таким чином, ДП «Кіровоградтепло» має законні підстави проведення нарахувань за надані послуги теплопостачання та зобов’язати власника відновити систему централізованого теплопостачання приміщення, яка діяла до прийняття Міжвідомчою комісією по влаштуванню індивідуального опалення виконкому Кіровоградської міської ради скасованого рішення від 15.07.2016 року шляхом приєднання опалювальних приладів квартири до централізованої системи теплопостачання .

На цей час, підприємством підготовлені аналогічні позови щодо визнання протиправними та скасування рішень Міжвідомчої комісії по влаштуванню індивідуального опалення виконавчого комітету Кіровоградської міської ради, прийняті з порушенням чинного законодавства.

 

G

Сподобалася стаття?

Коментарі  

 
+5 # влаc 05.05.2018, 11:48
Проработал 12лет в ЖК структурах.ПОЛН ЫЙ БРЕД.НИКОГДА существующая система центрального теплоснабжения не была сбалансирована. НИКОГДА.И проблема тут не в отключениях квартир.Сама система распределения(г идро-теплового) - нежизнеспособна .Система шайбирования(ба лансирования) работает максимум полмесяца-месяц .После этого периода параметры шайб(диаметры) изменяются из-за активной эррозии материала шайбы.Естествен но все расчёты-настрои ки теряются.Поэтом у "разбалансировк а"- несостоятельный аргумент.А тепло-продукт, который необходимо производить как-можно ближе к точке потребления,для уменьшения потерь.Поэтому мы и потребляем в три раза больше энергии в коммуналке чем в Европе.Топим улицу,землю,кан ализационные стоки в теплолотках и.т.д. А причина "волны" понятна:деньги, деребан гарантированых( поначислению) денег-субсидий
Цитата
 
 
+26 # oleg 27.04.2018, 03:20
Что за бред!Как нельзя выдавленную пасту вложить опять в тюбик - так нельзя и подключить к центр.(читай дорогому и плохому)отоплен ию квартиры в которых уже установлены дорогие котлы, заплачены большие деньги за монтаж инд.сист.отопле ния! Ну и самое главное - жильцы этих квартих уже ощутили принципиальную разницу!Вообщем если Кировоградтепло хочет войны - то они узнают,что такое война с озлобленными жителями нашего города! И дай бог, чтобы в результате не разобрали по кирпичам главный офис этого в край офигевшего предприятия
Цитата
 
 
+8 # Андрій19 26.04.2018, 20:44
Люди про що ви говорите, про яке тепло? В мене труби по стоянку в ванну кімнату заблоковані і тепло по них вже років з десять не надходило... І що саме цікаво свім було байдуже. Що жеку, що Кіровоград тепло. Тож якщо і пішов такий ажіотаж.. то робіть спочатку хороші умови для людей, а потім думайте про свої підприємства.
Цитата
 
 
+38 # Алеша Пацаевский 26.04.2018, 10:49
Ок.
1.Я проведу экспертизу, которая установит факт того, что я отрезан от общей сети и услуги мне по факту не предоставляются.
2. Для того чтобы предоставлять услуги я должен подписать соответствующие договора о предоставлении услуг. Подписать эти договора меня никто по Конституции и ГК не имеет права.
3. Ворваться ко мне в квартиру и принудительно подключить меня к системе "греем землю" никто тоже не имеет права.
Какие "тузы" остаются в рукаве у Кировоградтепло ?
Цитата
 
 
+48 # Тимур 26.04.2018, 09:12
Цих збанкрутілих ненажерливих мародерів разом з такими продажними суддями треба самих відключити взагалі від всієї України, і не давати їм можливості тероризувати громадян з їх законним правом на право власності ім розпоряджатися без зовнішнього втручання знахабнілих мародерів типу "Кіровоградтепл о" яке вже не має прав насильно нав*язувати людям свої "послуги".
Цитата
 
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити