Суспільство

На Кіровоградщині любителям пікніків розказуватимуть про пожежну безпеку

. 3911

З 28 квітня по 1 та 9 травня пожежники, поліція та природоохоронні служби Кіровоградської області переходять на посилений варіант несення служби, а також проводитимуть протипожежні рейди.

Про це сьогодні розповіли представники ДСНС, екологічної інспекції, лісового управління області під час брифінгу, присвяченому пожежній безпеці в екосистемах Кіровоградщини та порядку в період травневих свят.

IMG 3661

Наразі на цілодобовому чергуванні перебувають 211 чоловік особового складу Кіровоградського гарнізону та 54 одиниці техніки. У разі ускладнення обстановки для підсилення можуть додатково залучити 256 чоловік особового складу та 67 одиниць техніки.

Населення закликають бути обережними під час прийдешніх свят, особливо під час влаштування пікніків на природі, розпалювання багаття.

IMG 3667

- Ми будемо проводити рейди спільно з поліцією, лісовою охороною, представниками ДСНС, виїжджатимемо на місця в райони, - розповів Микола Власенко, начальник Державної екологічної інспекції Кіровоградської області.

При порушенні пожежної безпеки в лісах для фізосіб штрафи складають від 85 до 255 грн, а для посадових осіб - від 255 до 850 грн. При пошкодженні лісу штрафи зростають: для фізичної особи - 255-850 грн, для посадових - 595-1020 грн. Крім того, розраховують суму збитків, завданих навколишньому середовищі. Такі суми збитків можуть сягати десятки тисяч і навіть мільйонів.

- 90% пожеж не тільки на Кіровоградщині, а й по Україні стаються безпосередньо з вини  людей, - каже Наталія Ревенко, начальник Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама