Суспільство

Активістів Кіровоградщини навчали писати електронні петиції

. 1463

Активісти з 10 районів Кіровоградської області пройшли п'ять тренінгів, де навчалися дієвості адвокасі-кампаній на місцевому рівні, зокрема використовувати електронні петиції.

Про це повідомляє прес-служба ГО "Асоціація Політичних Наук".

Серія тренінгів завершилася цього тижня і на разі експерти ГО планують нові тренінги для активістів з інших районів області.

- Наша мета - це не вичитка тренінгів. Наша мета - дати дієвий механізм, навчити його використовувати і підтримувати тих, хто вирішить ним користатись, - каже голова Асоціації Політичних Наук Дмитро Сінченко.

Як відзначають організатори, на тренінгах активістів вчили не лише тонкощам законодавства про електронні петиції, а й іншим важливим для дієвого громадянина інструментам. Учасники тренінгу дізнались про етапи та структуру проведення успішної адвокаційної кампанії, про інструменти місцевої і електронної демократії, про мирні зібрання, тощо.

В рамках тренінгу на учасників чекає також домашнє завдання.

- Наші учасники мають визначити найбільш важливі для них проблеми і підготувати електронну петицію, яку ми можемо розмістити і на своєму сайті. Потім почнеться збір підписів і адвокація даного питання. Зі свого боку, наша команда буде допомагати активістам з районів на всіх етапах, від юридичної до медійної підтримки, - розповіла Юлія Бочарова-Туз, керівник аналітичного відділу АПН.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама