Суспільство

Справа Клюкіної: ціле засідання задля розгляду заяви свідка (ВІДЕО)

. 7015

26 квітня в стінах Ленінського районного суду Кропивницького присутніх позбавили змоги переглянути «другу серію» відео НСРД(негласних слідчо-розшукових дій). Адже до канцелярії суду прийшла заява від Олександра Нефьодова, який мав претензії що до «серії першої».

sudd1

Чоловік заявив про порушення своїх конституційних прав і про розголошення персональних даних(голос - обличчя), згоду на що він ніби то не давав. Не зважаючи на те, що Нефьодов не є стороною процесу, а є свідком у ньому, суд взявся ретельно розглядати цю заяву.

sudd4

Прокурор САП Андрій Касьян наголосив на тому, що людина, яка до вчорашнього дня фігурувала під час перегляду відео, як особа 1 не має права заявляти жодних клопотань і жодних порушень стосовно цієї особи немає. Обвинувачена Світлана Клюкіна та її адвокат Володимир Мусієнко навпаки вважали, що тут слід розібратись та запросити свідка до зали суду. Клюкіна нагадала, що вона була проти того, щоб журналісти вели відеофіксацію процесу. Підтримав адвоката і Сергій Льовін, інший обвинувачений по справі.

sudd5sudd6

Послухавши всі сторони, суд прийшов до висновку, що в наступних засіданнях відео, на якому фігурує Олександр Нефьодов треба досліджувати в режимі закритого судового засідання, щоб не порушувати права свідка по справі.

Прокурор Касьян повідомив суду, що все відео з Нефьодовим вже досліджене. На цьому у судовому засіданні оголосили перерву до 11 травня. Наступне засідання розпочнеться о 14.30.

Подробиці дивіться на відео:

Поширюйте

Коментуйте


Реклама