Суспільство

На Кіровоградщині за кошти ЄС можуть модернізувати три ЦНАПи

. 1788

 

До Програми модернізації та створення ЦНАПів «U-LEAD з Європою» відібрано 150 учасників, серед яких троє з Кіровоградської області: Приютівська, Соколівська ОТГ та м. Світловодськ.

 Про це повідомляє «Децентралізація».

У березні команда «U-LEAD з Європою» спільно з представниками Мінрегіону та Мінекономрозвитку проаналізувала майже 250 заявок від органів місцевого самоврядування, які були допущені до розгляду, та відібрала 150 кандидатів до участі в Програмі.

Включення до списку не означає безумовної підтримки або ж підтримки в повному обсязі, оскільки значна кількість заявок ще потребують належного офіційного підтвердження зобов’язань та перевірки інформації.

Конкретні види допомоги та її обсяги будуть визначені спільно Програмою та громадою, в тому числі за результатами візиту фахівців до кожної громади з метою детального оцінювання реальних потреб та визначення заходів з модернізації та створення ЦНАП.

Загалом передбачена наступна допомога: навчання персоналу, інформування та залучення мешканців; забезпечення меблями, офісною технікою, програмним забезпеченням, розробка нового дизайну ЦНАП; налаштування електронної системи керування чергою, мобільний ЦНАП.

Загалом до квітня 2020 року в рамках Програми «U-LEAD з Європою» має бути створено та модернізовано близько 600 Центрів надання адмінпослуг.

Нагадаємо, що 25 квітня в Соколівській об'єднаній територіальній громаді відкрили Центр надання адміністративних та соціальних послуг.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама