Суспільство

На Кіровоградщині планують розробити нову програму протидії наркоманії та злочинності

 Автор: Олександра Гонтар. 2363

Кіровоградський обласний центр ССДМ готуватиме нову обласну програму протидії поширенню наркоманії і злочинності, пов'язаної із незаконним обігом наркотичних засобів.

2704180101Як повідомили на сайті ОДА, відповідне рішення було прийнято на засіданні координаційної ради з питань профілактики наркоманії та протидії злочинності, пов'язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів.

Зокрема, під час засідання директор обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Сергій Пастернак прозвітував про хід виконання обласної цільової програми протидії поширенню наркоманії і злочинності у минулому році.

Заступник начальника управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації Лідія Шатна поінформувала про організацію системи первинної профілактики негативних явищ серед дітей, учнівської та студентської молоді, проведення роз'яснювальної роботи і пропагування здорового способу життя.

Керівництво Знам'янської та Світловодської райдержадміністрації доповіли членам координаційної ради про результати профілактики наркоманії та протидії злочинності на відповідних територіях.

За результатами засідання координаційна рада затвердила план роботи на поточний рік. Зокрема, у листопаді заплановано заслухати питання про виконання програми замісної підтримуючої терапії для лікування і соціальної реабілітації наркозалежних осіб; про стан боротьби із злочинністю, пов'язаною із незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів. Звітуватимуть про результати роботи на місцях Новомиргородський район та м. Олександрія.

За підсумками засідання також видано доручення за підписом профільного заступника голови ОДА, у якому зокрема, передбачено, що управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації має протягом поточного року забезпечити розширення мережі базових навчальних закладів щодо впровадження превентивного проекту "Шкільна програма з профілактики вживання тютюну, алкоголю і наркотиків".

Головному управлінню Національної поліції в області рекомендовано забезпечити подальше відпрацювання барів, кафе, інших місць проведення дозвілля та проведення профілактичних рейдів переважно у вечірній час з метою запобігання виникненню негативних явищ у молодіжному середовищі, здійснювати моніторинг інтернет-ресурсів з метою виявлення незаконного збуту наркотиків, вживати заходів стосовно виявлення неповнолітніх осіб, які допускають немедичне вживання наркотичних засобів і психотропних речовин.

Обласному центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді доручено розробити проект обласної цільової програми протидії поширенню наркоманії і злочинності, пов'язаної із незаконним обігом наркотичних засобів , психотропних речовин та прекурсорів на 2019-2020 роки.

Поширюйте

Коментуйте