Суспільство

На Кіровоградщині оприлюднили попередній список депутатів Новопразької та Приютівської ОТГ

. 3219

29 травня на Кіровоградщині відбулися вибори у Приютівській та Новопразькій ОТГ. На основі паралельного підрахунку 100% протоколів, з'явилися попередні списки депутатів цих об'єднаних громад.

До ради Приютівської ОТГ обиралося 26 депутатів, повідомляє "Моя Олександрія". Найбільшу кількість голосів набрали і увійшли до ради:

Від Приютівки:

1. Округ №1 - Дудник Інна Володимирівна;
2. Округ №2 - Решетіцкій Ігор Леонідович;
3. Округ №3 - Гуртовий Віктор Анатолійович;
4. Округ №4 - Решетняк Сергій Іванович;
5. Округ №5 - Лазаренко Геннадій Федорович;
6. Округ №6 - Бацман Людмила Василівна;
7. Округ №7 - Лисенко Вікторія Анатоліївна;


Від Войнівки:

8. Округ №8 - Михайленко Василь Іванович;
9. Округ №9 - Грабенко Василь Дмитрович;
10. Округ №10 - Цьома Лариса Борисівна;
11. Округ №11 - Кравченко Світлана Степанівна;
12. Округ №12 - Титаренко Сергій Миколайович;


Від Головківки:

13. Округ №13 - Клочко Олена Миколаївна;
14. Округ №14 - Маловік Микола Семенович;
15. Округ №15 - Кузьменко Іван Іванович;
16. Округ №16 - Йоник Наталія Василівна;


Від Ізмайлівки:

17. Округ №17 - Задесенець Анатолій Петрович;


Від Піщаного Броду:

18. Округ №18 - Глінченко Ірина Анатоліївна;


Від Костянтинівки:

19. Округ №19 - Данилова Тетяна Миколаївна;


Від Бутовського:

20. Округ №20 - Зарицька Наталія Олексіївна;


Від Протопопівки:

21. Округ №21 - Сирватка Ігор Володимирович;
22. Округ №22 - Хованская Анастасія Олександрівна;
23. Округ №23 - Алексєєв Владислав Григорович;
24. Округ №24 - Савченко Денис Юрійович;
25. Округ №25 - Дорошенко Наталія Олександрівна;


Від Березівки:

26. Округ №26 - Марченко Сергій Валентинович.


Результат голосування за голову Приютівської ОТГ на основі паралельного підрахунку 100% протоколів виглядає так. Перша п'ятірка:

1. Коломійцев - 2065 (63,13%);
2. Рябоконь - 791 (24,18%);
3. Полтавців - 89 (2,72%);
4. Щербина - 76 (2,32%);
5. Андріянов - 50 (1,53%).

До ради Новопразької ОТГ також обиралося 26 депутатів. Найбільшу кількість голосів набрали і увійшли до ради:

Від Нової Праги:

1. Округ №1 - Флінтіч Олександр Степанович;
2. Округ №2 - Чуб Сергій Олексійович;
3. Округ №3 - Булаєнко Валерій Леонідович;
4. Округ №4 - Клименко Наталія Миколаївна;
5. Округ №5 - Федюха Алла Миколаївна;
6. Округ №6 - Лазаренко Сергій Сергійович;
7. Округ №7 - Градовський Сергій Григорович;
8. Округ №8 - Чорна Тетяна Іванівна;
9. Округ №9 - Решетняк Ірина Вікторівна;
10. Округ №10 - Вовк Станіслав Олександрович;
11. Округ №11 - Гарбузенко Тетяна Василівна;
12. Округ №12 - Ґергардт Світлана Володимирівна;
13. Округ №13 - Гейко Василь Анатолійович;
14. Округ №14 - Демчук Людмила Вікторівна;
15. Округ №15 - Бугаєв Володимир Васильович;
16. Округ №16 - Золотар Вітта Анатоліївна;
17. Округ №17 - Кисельов Володимир Миколайович;
18. Округ №18 - Третьяк Олена Миколаївна;
19. Округ №19 - Ланин Сергій Олексійович;


Від Шаровки:

20. Округ №20 - Злочевская Наталія Володимирівна;
21. Округ №21 - Іщенко Сергій В'ячеславович;


Від Гайового:

22. Округ №22 - Малихіна Олена Григорівна;


Від Квітневого:

23. Округ №23 - Сорокіна Оксана Іванівна;


Від Пантазіївки;

24. Округ №24 - Маляр Оксана Андріївна;
25. Округ №25 - Ігнатьєва Лариса Іванівна;
26. Округ №26 - Максимчук Юрій Олексійович.


Результати голосування за голову Новопразький ОТГ на основі паралельного підрахунку 100% протоколів виглядають так. Перша п'ятірка:

1. Куруп - 1584 (52,29%);
2. Решетняк - 923 (30,47%);
3. Рудий - 332 (10,96%);
4. Данильченко 104 (3,43%);
5. Гузеря - 39 (1,29%).

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама