Суспільство

В Інгульської шахти змінився керівник (ФОТО)

. 4167

Сьогодні, 2 травня, у міськраді Кропивницького відбулася нарада з питань виконання Меморандуму про співпрацю і партнерство між Держаним підприємством "Східний гірничо-збагачувальний комбінат", державним концерном "Ядерне паливо" та міською радою.

 

Під час засідання було представлено нового директора Інгульської шахти ДП "Схід ГЗК" Олександра Піцика. Його призначили з 1 квітня. Раніше він був головним інженером на шахті.

Новопризначений керівник відзвітував про виконання шахтою умов Меморандуму.

Зокрема, за словами Олександра Піцика, представники підприємства регулярно спілкуються із мешканцями прилеглих територій, щодо вибухів, які чують та відчувають містяни, а враховуючи зауваження та пропозиції розробляються заходи для мінімалізації негативних впливів від діяльності шахти для населення.

Крім того, керівник шахти зазначив, що вже на сьогодні почали використовувати американську систему, яка уповільнює вибухи й таким чином робить їх менш відчутними для населення.

Що ж до перспектив, то Піцик наголосив, що шахта має значні запаси для роботи та розвитку. Як мінімум до 2025 року підприємство не знижуватиме об'єми виробництва.

На даний час на шахті працюють 1332 робітники, які в середньому мають заробітну плату понад 17 тис.грн.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама