Суспільство

У Кропивницькому на 65% розбалансована система центрального теплопостачання

. 3102

Наразі теплові підприємства Кропивницького - КП «Теплоенергетик» та ДП «Кіровоградтепло» «ЦНТІ УНГА» - втратили в середньому 65% споживачів, яким свого часу надали дозволи на встановлення автономного опалення.

Про це повідомляє прес-служба Кропивницької міськради з посиланням на заступника міського голови Олександра Мосіна.

- Наше місто тепер серед “лідерів” у рейтингу розбалансованості центрального теплопостачання. Вся система розбалансована на 65%, - розповів Олександр Мосін вчора, 3 травня, під час участі в колегії ОДА, присвяченій опалювальному сезону.

Зараз в Кропивницькому діє «Програма оптимізації системи теплопостачання у місті на 2017-2018 роки». Нею передбачено відключити від централізованого опалення близько ста будинків, де залишилось п'ять і менше квартир.

За словами Олександра Мосіна, у минулому році вже відключено більше тисячі стояків. Планується і реконструкція котельні на селищі Новому. В поточному році на цю роботу передбачено 17 млн грн. Таким чином, селище у наступному опалювальному сезоні повністю перепідключиться до нової котельні.

- За дорученням міського голови у минулому році збудовано і введено в дію сучасну блочно-модульну котельню, яка опалює чотири соціальні заклади, – відзначив Олександр Мосін. - Саме така модель розглядається як один із реальних робочих варіантів нової стратегії теплопостачання.

Нагадаємо, що в Кропивницькому пенсіонерка прожила дві зими без опалення.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама