Суспільство

Кропивницький долучився до проекту з перевірки зору в школярів

. 2727

Вихованці школи №6 з Кропивницького стали першими в місті учасниками всеукраїнського проекту «Здоровий зір» з діагностики захворювання очей в дітей.

zir1

Про це стало відомо сьогодні, 10 травня, під час прес-конференції про результати першого етапу проекту, ініційованого нардепом Костянтином Яринічем у співпраці з «Люксоптикою».

Для діагностики було обрано учнів 2-3 класів НВО №6.

- Якщо виявити проблеми зору до 12 років, то результативність лікування підвищується в рази, - відзначив нардеп, заслужений лікар України.

Обстеження в середньому займає 10-15 хвилин.

Протягом двох минулих років в рамках проекту перевірили більше трьох тисяч учнів в близько 20 школах країни. У 50% при обстеженні були виявлені порушення зору. У більшості випадків - міопія, тобто короткозорість.

Як відзначила Лариса Костенко, начальниця управління освіти міськради, наразі обстеження проходять учні гімназії імені Шевченка, однак є запити на обстеження дітей від інших батьків та навчальних закладів Кропивницького.

А директорка НВО №6 Надія Кравченко озвучила прохання педколективу, щоб до проекту з обстеження зору долучили і вчителів.

Нагадаємо, що національний проект «Здоровий зір» започатковано у 2012 році, аби привернути увагу громадськості до проблеми погіршення зору в дітей. 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама