Суспільство

У Кропивницькому обговорили впровадження електронного квитка в громадському транспорті

 Автор: Валерія Жовтун. 2725

Місцева влада розглядає пропозицію запровадити електронні квитки або картки для розрахунку в громадському транспорті в рамках монетизації пільг за проїзд.

 Про це сьогодні в прямому виїзному ефірі "Громадського радіо" у Кропивницькому розповів заступник міського голови Олександр Мосін.

- Ми вже провели дві наради. У нас є 20 тисяч населення по 10 категоріям, які мають право на пільговий проїзд. Якщо додати пенсіонерів, то в нас з'являться 12 категорій, - каже Олександр Мосін.
- Є пропозиція відійти від теми кешу, тобто готівки, й запровадити електронні квитки, картки. Людина може і не використає передбачених 30 поїздок на місяць, а зможе використати невикористані поїздки наступного місяця.

Під час розмови журналіст "Громадського радіо" зауважив, що в місті, на його думку, не вистачає тролейбусів.

- Техніки не вистачає. Хоча, крім нових тролейбусів, ми ще купили 20 нових автобусів в наступний бюджетний рік , - каже Олександр Мосін.

У Кропивницькому діє 8 автобусних маршрутів та 32 -  в режимі маршрутного таксі.

Всю розмову можна переглянути на відео:

 

 

 

 

Поширюйте

Коментуйте