Суспільство

В Україні створили онлайн-курс сексуальної освіти для підлітків та їх батьків

. 3603

 

Prometheus і Фонд Олени Пінчук Анти СНІД запускають перший безкоштовний онлайн-курс «Сексуальна освіта», що дає підліткам відповіді на найпоширеніші запитання про секс, розвіює усталені міфи та допомагає батькам розпочати розмову з дітьми на тему сексу.

 

До створення курсу були залучені відомі спеціалісти в галузі медицини та психології, а у запису відеолекцій взяли участь такі популярні телеведучі та лідери думок, як В'ячеслав Соломка, Кароліна Ашіон та Ольга Руднєва. Слухачі курсу дізнаються: яким буває секс; що таке сексуальність, сексуальна орієнтація та ідентичність; коли найкращий час та момент для початку статевого життя; які ризики виникають під час незахищених статевих контактів; що таке ВІЛ/СНІД; які існують засоби контрацепції; як правильно і легко підібрати та використати презерватив; з ким і як говорити про секс; чим реальний секс відрізняється від порнографії; як подбати про власну безпеку; яким буде секс в майбутньому.

Курс розрахований, перш за все, на підлітків, які тільки-но починають цікавитися питаннями власної сексуальності та відкривають для себе нові сексуальні практики. Також курс буде корисним для батьків та вчителів, які мають намір встановити довірчі стосунки з дітьми. Батькам можна рекомендувати «Сексуальну освіту» дітям як початок розмови про секс.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама