Суспільство

На Олександрійщині відмовилися від ідеї будувати сміттєпереробний завод

. 2828

 

10 травня відбулася позачергова сесія Червонокам’янської сільради Олександрійського району, на якій відмінили попереднє рішення про виділення земельної ділянки 8,03 га під будівництво сміттєпереробного заводу.

Про це «Гречці» розповів місцевий житель Олександр Хрищатов, який і розмістив у себе на Фейсбук-сторінці інформацію про намір місцевої влади збудувати в Червоній Кам’янці сміттєпереробний завод.

- На вчорашній сесії (10 травня, - ред.) відмінили попереднє рішення про будівництво, так як було розповсюджено інформацію і люди виступили проти будівництва про яке нічого не знали, - каже Олександр Хрищатов.

сміт

сміт2

сміт1

Нагадаємо, що селяни виступи проти будівництва сміттєпереробного заводу на території населеного пункту.

- Якщо подивитися на українські реалії, то ті 8 гектар, які розташовані на місці балки, просто завалили сміттям з центрального регіону і ніхто там нічого не будував би. Тому люди і виступили проти, - прокоментував Олександр Хрищатов.

Натомість уже 16 травня о 9:00 в Червоній Кам’янці жителів села скликають на сільські збори, де розглядатимуть два питання: прибирання стихійних сміттєзвалищ та вивіз сміття з особистих домоволодінь.

- Будуть вирішувати, що робити зі сміттям, яке в нас є і як його утилізувати, - відзначив пан Хрищатов.

Нагадаємо також, що цьогоріч з 1 січня вступила у дію правка до Закону «Про відходи». Вона стосується заборони захоронення неперероблених відходів. Тобто органам місцевого самоврядування заборонено захороняти неперероблені побутові відходи на полігонах. Міста і села мають забезпечити сортування сміття за видами для переробки та утилізації.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама