Суспільство

Актори Кіровограда готові йти до суду, відстоюючи власну гідність (ВІДЕО)

. 932

Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Актори Кіровограда готові йти до суду, відстоюючи власну гідність (ВІДЕО)«Не любити театр – особиста справа кожного, але відверто зневажати і ображати громадян – не гідно імені державного службовця», – вважають актори Кіровоградського академічного українського музично-драматичного театру ім. М. Л. Кропивницького.

28 грудня 2011 року працівники та актори театру були публічно принижені посадовою особою Кіровоградської ОДА – начальником управління у справах преси та інформації Євгенією Шустер. Вона, як стверджують потерпілі, привселюдно їх обізвала і повелася дуже грубо.

Наразі подано скаргу на ім’я губернатора області Сергія Ларіна. В залежності від того, як реагуватиме керівництво пані Шустер, митці готові йти навіть до суду.

Пропонуємо вам ознайомитися з текстом скарги та переглянути відео зі свідченнями очевидців.

Голові Кіровоградської обласної

державної адміністрації

Ларіну Сергію Миколайовичу

СКАРГА

Шановний Сергію Миколайовичу! До Вас звертаються актори та працівники Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру їм. М. Л. Кропивницького, які 28 грудня 2011 року потрапили в неадекватну ситуацію перед будівлею Кіровоградської ОДА. При проханні до Начальника управління у справах преси та інформації облдержадміністрації Євгенії Шустер прийняти листа від працівників театру, в якому була викладена позиція колективу стосовно ситуації навколо звільнення з посади директора театру М. В. Ілляшенка, пані Шустер відреагувала різко і жорстко. Вона прокоментувала ситуацію так: "Не надо мне ваших бумажек! Вашего директора и главрежа надо гнать... Этот театр алкоголиков надо разогнать! Не стойте здесь и не позорьтесь". Свідками даного інциденту стали Сотченко (Бушмакіна) О.О., Швець Л.П., Ярошенко (Ріксієва) Д.Ю., Малахатько М.О. та Мартовська Н.Ю.

Ми сприймаємо таку заяву офіційної особи як прояв неповаги до всього колективу театру ім. М. Л. Кропивницького, тому просимо Вас вжити суворих заходів щодо вищезгаданої посадової особи.

Маємо надію, що подібні брутальні ескапади більше не будуть звучати з боку працівників Кіровоградської ОДА ні на адресу працівників театру, ні на адресу інших громадян нашої області.

Не любити театр – особиста справа кожного, але відверто зневажати і ображати громадян – не гідно імені державного службовця.

Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info Актори Кіровограда готові йти до суду, відстоюючи власну гідність (ВІДЕО)

[youtube]3unhZzF_JS4&feature[/youtube]

Поширюйте

Коментуйте


Реклама