Суспільство

На Кіровоградщині фінішував проект "Міняю учня-2018"

. 1271

11 травня на Кіровоградщині у Маловисківській громаді проект «МІНЯЮ УЧНЯ», який тривав з 24 квітня по 4 травня, завершився фінальним дійством за участі усіх учасників - учнів, які погодилися взяти участь у проекті, їх однокласників, які прийняли до себе в колектив нових учнів, учителів – класних керівників, учителів – координаторів, адміністрації закладів та усіх, хто цікавився та слідкував за перебігом проекту.

 

IMG 8209ff690eb718e3d6ccd9f25762b3e9 VПроект надав можливість дітям проявити себе у нових колективах, перевірити здатність до адаптації у нових умовах, вийти із зони комфорту, як зазначили шкільні психологи, що вивчали відношення дітей до проекту, повідомляють на сайті Маловисківської міськради.

Крім того, між учнями встановилися особисті стосунки, що розширило коло їх молодіжного спілкування. Позитив, нові знайомства, нові враження від відвідання інших територій громади, отримана інформація про історію та сучасний стан різних населених пунктів громади. Таким чином, проект вийшов далеко за рамки прогнозованих результатів.

Перебіг проекту презентували Вікторія Румянцева, методист Маловисківського ДЮЦУ «Вись» та Олександр Петров, учень Маловисківської гімназії. Завдяки їх спільній творчій роботі – відеоролика, усі присутні мали можливість дізнатися як проходив проект у всіх закладах. З відеоматеріалом, створеним Вікторією та Олександром, можна ознайомитися за посиланням

Під час заходу Анна Грузін, психолог гімназії, та Вікторія Горобець, психолог ДЮЦу, презентували своє дослідження про ставлення дітей, батьків та вчителів до проекту. Як зазначила Анна Грузін, цей проект став у доброму розумінні для учасників певним стресом, але вони змогли себе перебороти та самоствердитися, що характеризує їх як сильні особистості, що можуть долати труднощі. З дослідженням психологів, проведеним за результатами анкетування, можна ознайомитися за посиланням.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама