varto3

Приховані інтереси кропивницьких депутатів: бізнес і тендери

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 2739

Послуговуючись сервісами "Приховані інтереси" та "Zакупівлі" "Гречка" дослідила, чим володіють голови політичних фракцій міськради Кропивницького, і чи щастить їм вигравати на тендерах.

 

Ігор Волков, «БПП»

 Із депутатом та його дружиною пов'язано 11 юридичних осіб, які спеціалізуються на торгівлі деревиною ("Спліт", "Технотрон", "Міськпобутсервіс"), наданні нерухомого майна в оренду ("Капустинський гранітний кар'єр"), діяльності у сфері радіомовлення.

На тендерах з 1 січня 2017 до сьогодні його фірми ("Спліт" та "Міськпобутсерівс") отримали близько двох мільйонів гривень уклавши 61 угоду.

До 2015 року Ігор Волков був засновником ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ TTV". Також засновник ТОВ "РАДІО ТТВ", Федерації шахів Кіровоградської області, ТОВ Виробничо-комерційної фірми «Спліт», ТОВ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕХНОТРОН", ГО "СПІЛКА ПІДПРИЄМЦІВ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ", ТОВ "МІСЬКПОБУТСЕРВІС", ТОВ «РОБА НОВА».

Акціонер ПАТ "Капустинський гранітний карєр", Територіальне відділення всеукраїнської ГО "Асоціація платників податків" в Кіровоградській області.

Дружина, Світлана Волкова, володіє перукарнею «Локон».

Олександр Шамардін, «Рідне місто»

Подружжя Шамардіних володіє низкою компанії у сфері виробництва текстильних виробів (ТОВ "УКРАЇНСЬКА ТЕКСТИЛЬНА ГРУПА", ТОВ "НАУКА"), торгівлі одягом та взуттям (ТОВ "ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНИЙ ЦЕНТР ОЛЕУМ"), торгівлі автомобілями (ТОВ "ОМЕГА-МОТОРС", ТОВ "ОМЕГА-ТЕХНО"). Також Катерина Шамардіна займається підприємницькою діяльністю (неспеціалізована оптова торгівля).

Катерина Шамардіна, депутатка міської ради Кропивницького окрім спільного ведення бізнесу із чоловіком має ще ФОП. З 1 січня 2017 до сьогодні уклала 15 угод на чверть мільйона гривень.

У двох випадках сума контракту на порядок відрізнялась від очікуваних результатів закупівель.

Анна Ніжнікова, «Опозиційний блок»

Є керівником та підписантом навчально-виховного об'єднання №32 "Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, позашкільного центру "Школи мистецтв". Бізнесу не має.

 

 

Вадим Дрига, "Наш край"

Афілійовані компанії спеціалізуються на купівлі/продажі майна (Інвестиційно-фінансова група "Центр"), комплексному обслуговуванні об'єктів (Гаражний кооператив "Фортеця") та роздрібною торгівлею харчових продуктів (ТОВ "Єлисеївський")

 

Сергій Капітонов, «Свобода»

З 2007 року пенсіонер МВС. Бізнесу немає.

 

 

Рафаел Санасарян, «Радикальна партія»

Депутат є засновником у компаніях спеціалізованих на наданні нерухомого майна в оренду та експлуатацію (ПП "АТ-КОНСАЛТИНГ" та ТОВ "ЄВРОТЕХНІКА-2007").

 

 

Михайло Бєжан, «УКРОП»

Засновані депутатом юридичні особи займаються комп'ютерним програмуванням; демонстрацією кінофільмів та діяльністю готелів.

Засновник ТОВ "ДЕНМАРК" . В декларації за 2017 також відзначені корпоративні права на цю компанію та ТОВ "ДІАЛЕНТ".

До грудня 2017 директор ТОВ "ТРК ПОРТАЛ".

Володимир Смірнов, «Самопоміч»

Був акціонером російської компанії "ВОРОТА КО", яке здійснює виробництво воріт ( дані про це містились в декларації за 2016 рік, проте в декларації 2017 року інформація про наявність акції чи їх продаж відсутня), проте є інформація про реєстрацію корисного патенту що стосується виробництва дверей.

Дружина має ФОП Смірнова О.О., де і працевлаштований депутат.

Олександр Цертій, «Батьківщина»

Засновник у ГО "КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ГО "СПІЛЬНИЙ ДІМ"", ПП "АЛЬЯНС-МАРКЕТ", ТОВ "АЛЬЯНС-ТРЕЙДИНГ" ( у спільній власності з депутатом Юрієм Гребенчуком).

Підприємство "АЛЬЯНС-МАРКЕТ" з 1 січня 2017 до сьогодні виграло 28 тендерів загалом на
6,87 млн. гривень.

До 2016 року Олександр Цертій також обіймав посаду керівника ТОВ "КБА" ("Кіровоградський будівельний альянс") заснованого разом з Гребенчуком. За їх керівництва підприємство активно вигравало мільйонні тендери від ОДА. Продовжила фірма вигравати і після того як її купив Михайло Сороквашин, а депутати офіційно перестали бути причетними до неї.

З 1 січня 2017 до сьогодні ТОВ виграло 15 тендерів на 76, 33 млн грн., більшість яких знову ж таки в Управління капітального будівництва ОДА.

Серед іншого, кошти на реконструкцію станції переливання крові.

Також фірма здійснюватиме реконструкція стадіону навчального корпусу №2 Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, яку лобіював нардеп Олександр Горбунов.

До речі, Олександр Цертій, Юрій Гребенчук та Олександр Горбунов є співзасновниками ГО "Кіровоградська обласна громадська організація "Спільний дім".

Також Цертій зареєстрував ФОП ЦЕРТІЙ ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ, а дружина депутата Ганна Кареліна володіє часткою в ТОВ «Кіровоградінвестбуд».

 

G

Сподобалася стаття?

Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити