Суспільство

До конкурсу на міські маршрути у Кропивницькому не допустили одного перевізника

. 2790

Сьогодні, 15 травня, у Кропивницькому відбулося засідання конкурсного комітету з визначення перевізника на міських автобусних маршрутах загального користування.

 Під час засідання секретар конкурсного комітету, начальник управління транспорту Олександр Вергун відкрив реєстраційні конверти та оприлюднив заяви претендентів на право перевезення пасажирів на певних маршрутах.

Відтак, було подано 7 реєстраційних конвертів від підприємств-учасників конкурсу.

Згідно із оприлюдненою Олександром Вергуном інформацією, перевізники претендують на такі маршрути:

- ПП "Укравтоінвест" - маршрут №5, 8, 11, 126.

- ТОВ "Автострой-2017" - № 111А.

- ТОВ "Кіровоград-Євротранс" - №118

- ПП "Олікс" - № 3, 21, 108.

- КТ "Автолегіон Варванської Ю.В." -№4, 111, 134

- ПП "Автобаз-Кіровоград" - №14

- ПП "Автобаз-Кіровоград" - №18.

Крім того, очільник конкурсного комітету, заступник міського голови Олександр Мосін, наголосив, що конкурс проводитиметься згідно із Постановою кабміну від березня 2018 року, щодо переліку необхідних документів від претендентів.

Відтак, члени комісії оголосили про перерву в засіданні для вивчення поданих пакетів документів від перевізників.

Проаналізувавши подані реєстраційні конверти конкурсна комісія оголосила підприємства, які отримали допуск до подальшої участі у конкурсі. Надалі у конкурсі не братиме участь лише один із претендентів - ТОВ "Автострой-2017". Оскільки серед транспортних засобів підприємства немає такого, що пристосований для перевезення осіб із інвалідністю. Також 1 транспортний засіб не має сертифіката про належний технічний стан. За висновками управління патрульної поліції перевізник не відповідає вимогам ст. 134 Закону України.

 Також, не допускається для подальшої участі у конкурсі на маршрут №18 ПП "Автобаз-Кіровоград", оскільки підприємство не має належної кількості транспортних засобів та відсутня реєстрація одного автомобіля.

Проте це підприємство продовжить участь у конкурсі на право перевезення на маршруті №14.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама