Суспільство

У Кропивницькому підвели підсумки міжрегіонального проекту "Я-Медіа"

. 1442

15 травня у Кропивницькому відбулася підсумкова прес-конференція за результатами проекту «Я-Медіа» («I am Media: Empowerment Advocacy Programme for Internally Displaced Women»), що реалізовувався Громадською організацією «Фундація прав людини» Human Rights Foundation in Ukraine у трьох регіонах України (Кіровоградська, Черкаська, Львівська області) за підтримки Robert Bosch Foundation.

32512127 884611538388193 2183889057816248320 nЯк повідомили у Community-Blog Platform, у Кіровоградській області регіональним партнером проекту була ГО «Агенція сталого розвитку «Хмарочос» Агенція сталого розвитку "Хмарочос".

Участь у прес-конференції взяли учасниці проекту - блогерки, медіа-активістки, а також ментори, які допомагали учасницям опановувати медіасферу та блогінг.

«Проект відкриває освітні можливості для жінок, які прагнуть розвиватися у сфері медіа. За 6 місяців його реалізації заходи проекту відвідали близько 320 людей, серед яких і жінки-ВПО. Ми мали можливість залучати всіх вмотивованих жінок до навчання. Завдяки підтримці Фонду Роберта Боша проект поширювався по області, зокрема ми активно працювали у Світловодську, адже звідси отримали запит від спільноти жінок-переселенок на навчання, а наші активні учасниці успішно втілювали блогерські та медійні практики в Новоукраїнській ОТГ. Проект офіційно завершується, але ми розробили програму для тренерок, аби мультиплікувати медіаосвітній та медіа-адвокаційний досвід проекту в локальних громадах Кіровоградської області. Сила жінки – в медіа. Це відчули учасниці проекту, які зацікавлені розвиватися у цій сфері та готові ділитися своїми знаннями у локальних жіночих спільнотах,» - розповіла Ірина Ткаченко, координаторка проекту в Кіровоградській області, Агенція сталого розвитку «Хмарочос».


Протягом шести місяців регіональні партнери працювали над втіленням головної мети проекту - посилення голосу внутрішньо переміщених жінок, громадських активісток, правозахисниць на місцевому рівні через системне використання сили блогерства у соціальних медіа ресурсах.

Особливість проекту в його консолідаційній та інтеграційній силі – через залучення до міжрегіональних та регіональних заходів учасниць та учасників з різних соціальних та професійних сфер.

Проект «Я-Медіа» багатокомпонентний і спрямований на те, аби допомогти громадським активістам, блогерам-початківцям, жінкам з різних сфер опанувати такі необхідні сьогодні інструменти як блогінг та соціальні медіа для того, аби посилювати свою громадську діяльність та розбудовувати сталі спільноти. Проект відкриває нові погляди на блогінг як інструмент адвокації та правозахисту.

Важливий компонент проекту – просвітницька робота по впровадженні Резолюціїї ООН 1325 «Жінки.Мир. Безпека», тема якої ще активно не піднімалася в регіональних ЗМІ.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама