Суспільство

Понад 400 безробітних долучилися до благоустрою Кіровоградського району (ФОТО)

. 3214

 

Від початку року до громадських робіт у Кропивницькому та Кіровоградському районі задіяли більше 400 безробітних.

Про це повідомляє Кіровоградський обласний центр зайнятості.

pryb

Безробітні наводили лад на територіях населених пунктів, кладовищ, виконували підсобні роботи у виробничих цехах, надавали соціальні послуги з оформлення документів на отримання житлових субсидій мешканцями міста, по догляду та надання допомоги соціально незахищеним верствам населення та особам, які потрапили в складні життєві обставини, тощо.

2 3

З міськрайонним центром зайнятості співпрацювали наступні підприємства: КП «Благоустрій» міськради м. Кропивницького, КП «Ритуальна служба», управління соцзахисту населення Кіровоградської районної державної адміністрації, обласна організація Товариства Червоного Хреста України, управління соцзахисту населення Фортечної та Подільської районних рад у місті Кропивницькому.

Ці підприємства надали інформацію про тимчасову потребу в працівниках на посади: «робітник з благоустрою» та «соціальний працівник». Завдяки такій співпраці 132 безробітні особи брали участь у громадських роботах.

pryb1

Фінансування громадських робіт здійснюється за рахунок коштів органів місцевого самоврядування (місцевих бюджетів) та Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Спільними діями Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості та таких роботодавців, як ТОВ «Агрофірма «Відродження», ТОВ «Прогрес 2010», ПАТ «ПМК-37», ТОВ «Ярд», ПП «Влад», СВГ Кваса В.Я. та інших, з початку року для майже 300 безробітних громадян були організовані роботи тимчасового характеру (за кошти роботодавців) на робочі місця «підсобний робітник».

Нагадаємо, що міський голова Кропивницького на початку травня наголосив, що до прибирання міста необхідно залучати безробітних.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама