Суспільство

Депутатка Одеської міськради може мати приховані інтереси в Кропивницькому

. 2433

Одеське видання 048 дослідило приховані інтереси жінок-депутаток міськради. Серед них і уродженка Кропивницького Світлана Осауленко, яка представляє "Українську морську партію" Сергія Ківалова. Основне місце роботи - Одеська юридична академія, де вона працює викладачем.

 

14611661261458327587yf3a3024 5afa9aa54de79

Світлана Осауленко і її чоловік Олександр Ахмеров, судячи з декларації, пов'язані тільки з науковою та викладацькою діяльністю, а також діяльністю благодійних фондів та молодіжних громадських організацій.

У той же час, ряд МАФів були оформлені на батька Світлани Осауленко в той час, коли дівчина керувала КП "ЖКС". Надалі ларьки були демонтовані за рішенням міської ради. У рішенні про демонтаж квіткових кіосків фігурує підприємець Осауленко В. М. Про те, що оформлені ці торгові точки з порушеннями і насправді належать Світлані Осауленко, багаторазово писали одеські ЗМІ. Також деякі журналісти висловлювали припущення, що ці МАФи були відняті у інших підприємців, яким Світлана Осауленко нібито погрожувала.

Підприємець Осауленко Віктор зареєстрований в Кіровоградській області. Звідти ж родом Світлана Осауленко. Серед видів діяльності основний - роздрібна торгівля. Також Віктор Осауленко вказав серед своїх інтересів здачу нерухомості в оренду.

Батько депутата, швидше за все, не проживає в Одесі - з нього, за даними аналітичної платформи YouControl, раз у раз намагаються стягнути штрафи в Кропивницькому). Так що торгівлею та МАФами, можливо, займається все-таки його дочка, депутат Одеської міської ради.

Також Світлана Осауленко, можливо, є донькою Олени Осауленко, яка до 2016 року очолювала управління економіки міськради Кропивницького, а згодом стала директором по персоналу ПРАТ "ГІДРОСИЛА ГРУП". У її декларації вказано що її чоловік Осауленко Віктор Миколайович.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама