Суспільство

У Кропивницькому може з'явитись ще один автосалон

. 3526

Під час засідання постійної комісії з питань архітектури, будівництва, реклами, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища у Кропивницькому дискусію викликало питання зміни зонування двох земельних ділянок по вулиці Лавандова (навпроти дитячої стоматологічної поліклініки).

 

Як повідомляють в групі комісії, дві суміжні ділянки тривалий час пустували, були виставлені на продаж та огороджені парканом, який має не надто естетичний вигляд. Наразі земельні ділянки придбали інвестори з Одеси та планують там побудувати комплекс з продажу та обслуговування автомобілів Renaut на площі майже 1800 кв.м. Втім на етапі оформлення дозвільних документів на початок будівельних робіт у інвесторів виникли труднощі через зміну зонування у 2013 році. Тоді земельні ділянки віднесли до зони житлової забудови, хоча в одному з актів цільове призначення визначено, як для будівництва адміністративно-комерційного комплексу.

«Мене дивує позиція деяких членів комісії, адже земельні ділянки були придбані інвесторами, які готові вкладати в будівництво чималі кошти. Наразі багато містян, які придбали автомобілі Renaut, вимушені їздити на обслуговування в інші міста. Я не розумію чим старий та пошарпаний паркан, який стоїть більше 10 років, може бути кращим за гарну сучасну будівлю з територією, на якій буде виконано благоустрій. У нас часто питання переводяться в політичну площину і тому рішення приймаються не здоровим глуздом, а емоціями. Ми маємо підтримувати наміри інвесторів вкладати кошти в розвиток міста, надавати робочі місця та сплачувати податки на користь нашої території. Голоси членів комісії сьогодні розділилися, але рішення комісії є рекомендаційним, тому остаточно депутати визначатимуться звісно ж під час сесійного засідання» - підсумував засідання комісії голова Олександр Шамардін.

Отже, остаточне рішення приймуть на сесії.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама