Суспільство

Троє з плакатами: у Кропивницькому чекають зустрічі з Супрун (ФОТО)

. 4079

 

Станом на 11:40 на площі Героїв Майдану зібралося троє учасників анонсованого сьогодні на 11:00 пікету в.о. міністра охорони здоров'я України Уляни Супрун, аби передати їй звернення від жителів Кіровоградщини про проблеми в системі медицини регіону.

 IMG 4364

На плакатах надписи: "STOP побори", "Вимагаю медичного обстеження", "STOP медична мафія".

Нагадаємо, що сьогодні до Кропивницького приїздить очільниця МОЗу, аби ознайомитись із ходом медреформи первинної ланки в області.

- Тут пікет не проти Супрун. Ми просто вимагаємо, аби вона звернула увагу на всі ці безчинства, які кояться в Кіровоградській області по лікарнях, зокрема з питань онкохворих та закриття лікарні №2, - каже депутат Кіровоградської облради від фракції ВО «Свобода» Іван Довбиш, який раніше і анонсував пікет.

За словами пана Довбиша, згодом пікетувальників має бути більше, деякі люди приїхали навіть з області.

- Ми не збираємося нікого зеленкою обливати - такого не буде, просто хочемо щоб вона звернула увагу на ці проблеми, які в нас є, - зауважив депутат облради про очікування зустрічі із очільницею МОЗу.

IMG 4360

- Я прийшла до Супрун висловити претензії, що вона відмінила безкоштовну хімію в Кіровоградській області, - відзначає Тетяна Миколаївна, яка представилася громадянкою України та онкохворою.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама