Суспільство

Діти з Кропивницького вишиватимуть півтораметрові стрічки до "Вінка єдності" (ФОТО)

. 2844

 Сьогодні, 17 травня, в День вишиванки стартувала акція "Вінок єдності", в рамках якої кропивницькі школярі вишиватимуть у літніх таборах відпочинку при школах 25 стрічок з притаманними тій чи іншій області України візерунками. Оздоблені півтораметрові стрічки потім вплетуть до вінка "єдності".

IMG 4354

Результати такої творчості презентують у серпні під час святкування Дня Незалежності в Кропивницькому. За словами начальниці управління освіти Лариси Костенко, представлять проект у танцювальному номері.

- Майстрині розробили спеціальний проект, який вишиватимуть діти під час літнього відпочинку в наших таборах при закладах освіти, - каже Лариса Костенко. - Це вже традиційно. Два роки тому ми вишивали рушник, минулого року - карту України.

IMG 4352

- Кожна школа вишиватиме стрічку з орнаментом, притаманним кожній області. Сьогодні відбудеться розіграш, в якому кожна школа отримає назву області, яку вишиватиме, орнамент і нитки, - розповіла майстриня ручної вишивки, бібліотекарка Оксана Монзалевська. - Орнаменту Кіровоградщини притаманні червоно-чорні грона винограду. Торік він був на карті нашого міста, а цьогоріч буде на стрічках.

IMG 4349

До речі до акції, за словами майстрині можуть долучитися всі охочі кропивничани, а для того щоб взяти участь у акції не обов'язково вміти вишивати.

Відзначимо, що святкування Дня вишиванки триватиме протягом дня, де можна почути не лише виступи вокалістів й музикантів, а й переглянути виставки поробок освітніх закладів міста, а також поярмаркувати.

IMG 4345

IMG 4358

IMG 4332

IMG 4330

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама