Суспільство

МОЗ підніме питання спрощення системи отриманні довідок для першокласників в регіонах

. 1304

На наступних селектроних нападах МОЗ із департаментами в регіонах піднімуть питання виконання наказів міністерства щодо спрощення бюрократичної системи у медзакладах.

Про це під час прес-конфереції у Кропивницькому повідомила повідомили очільницю МОЗ Уляна Супрун. Так вона відреагувала на інформацію про те, що, наприклад, на каторгу в обласному центрі перетворюється збирання довідок у медзакладах необхідне для вступу в перший клас.

У той час як талони і низку інших документів міністерство скасувало ще в березні.

«Кілька місяців тому був накиз МОЗу, який мав спростити цю процеуру. Були скасовані талони, медичні зошити. Але насправлі на місцях все це ігнорується. Талони досі залишаються. Їх треба братии о 7 ранку, так зокрема відбувається у дитячій поліклініці №1 у Кропивницькому. Досі є зошити. Батьки б'ються у чергах на здачу аналізів,» - розказала пані Супрун Олена Шворак, яка днями проходила медогляд із власною дитиною.

«Наказ МОЗу передається на місцеві департаменти, і слідкувати чи вони виконуються мають на цьому рівні. Ми можемо підсили роботу з місцевими департаметами, або вони виконували це. Але також ми маємо мати терпіння, щоб заклади, лікарі, адміністратори навчились новому способу надання тих послуг і перейшли на нову систему», - зазначила Супрун.

Також посадовиця відзначила, що на її думку повноцінно зменшення бюрократії в поліклініках прийде тоді, коли відбудеться повноцінний перехід на електронну систему охорони здоровя і не буде папірців.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама