Суспільство

На Кіровоградщині лише один медзаклад готовий до нових умов фінансування (ФОТО)

. 5642

Новоукраїнський ЦПМСД - наразі єдиний заклад охорони здоров'я в Кіровоградській області, який готовий перейти на нові умови фінансування в рамках медреформи.

 

sypryn kyzmenko

Про це повідомляє прес-служба Кіровоградської ОДА.

Нагадаємо, що вчора, 17 травня, до Кропивницького приїздила з робочим візитом в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун. Під час зустрічі в ОДА пані Супрун з керівництвом області та міста, обговорили фінансування з 1 липня реформованих в повному обсязі та нереформованих до кінця (відповідно до визначених вимог) медичних закладів регіону.

За новою системою фінансуватимуться комунальні заклади первинної допомоги, які реорганізувалися у некомерційне комунальне підприємство, провели активну підписну кампанію з пацієнтами, підключилися до електронної системи охорони здоров’я, уклали угоду з Національною службою здоров’я.

sypryn2

Як відзначають в ОДА, на Кіровоградщині шанс потрапити до переліку медичних закладів, які з 1 липня фінансуватимуться за такою системою, є в комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Новоукраїнської районної ради.

Під час зустрічі головний лікар Валентина Фортинська підтвердила, що медзаклад готовий працювати з 1 липня в нових умовах.

Нагадаємо, що в квітні Новоукраїнський ПМСД визнали лідером з підписання декларацій з сімейними лікарями серед інших медзакладів країни.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама