Суспільство

Відбулося перше засідання представників Олександрійського госпітального округу

. 1742

 

На базі Олександрійського ЦПМСД 16 травня вперше зустрілись члени госпітальної ради Олександрійського округу.

Про це повідомляє прес-служба ГО «Асоціація Політичних Наук».

Відзначимо, що в рамках медреформи вторинної ланки надання медичних послуг члени госпітальної ради розроблятимуть стратегічні плани розвитку госпітального округу.

На захід до Олександрії з’їхались члени ради з Олександрійського, Світловодського, Петрівського та Онуфріївського районів, а також представники ГО «Асоціація Політичних Наук».

- В основному розглядались робочі та технічні моменти. Так, було прийняте положення «Про госпітальну раду Олександрійського округу» та визначено графік проведення засідань. Тепер рада збиратиметься кожної третьої середи місяця, - розповіла Юлія Бочарова-Туз, керівник аналітичного відділу «Асоціації Політичних Наук».

Під час засідання обговорили низький рівень комунікації між МОЗ та лікарями на місцях. Значну увагу приділили інформуванню громадськості про роботу та рішення, які ухвалює госпітальна рада, а також співпраці з громадськими активістами.

- Ми закликаємо керівництво госпітальних рад залучати активістів до роботи. Це їх агенти впливу. Це ті, хто зможе простою та зрозумілою мовою донести їх думки та рішення до мешканців округу. Ми, зі свого боку, готові допомагати та працювати разом на спільний результат, - наголосила керівник інформаційного департаменту АПН Олена Сінченко.

На наступному засіданні почнуть заслуховувати інформацію від територій округу, їх бачення розвитку вторинної ланки медицини у своїх районах та пропозиції до стратегічного плану розвитку округу. Але вже на цьому засіданні Юлія Бочарова-Туз запропонувала всім розглянути можливість відкриття хоспісу на території госпітального округу.

Нагадаємо, що в Кропивницькому в рамках розвитку Кропивницького госпітального округу нещодавно обговорили відкриття хоспісу на базі Компаніївської центральної районної лікарні.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама