Суспільство

У МОЗ готуються вдосконалити умови проведення конкурсів на посади керівників медзакладів

. 2294

 

Заступник голови Кіровоградської обласної ради Ігор Степура зустрівся та обговорив актуальні питання з в.о. міністра охорони здоров’я України Уляною Супрун, яка завітала до Кропивницького 17 травня.


Як повідомляє прес-служба політика, Степура під час особистого спілкування з Уляною Супрун, поставив кілька питань, що стосувалися незадовільного стану функціонування системи екстреної медичної допомоги в Кіровоградській області, а саме її повсюдної, ефективної, якісної, вчасної роботи у віддалених селах районів області. Розмова також зайшла про необхідність внесення змін до порядку проведення конкурсу на обрання керівників медичних закладів. Адже перший досвід проведення таких конкурсів у Кіровоградській обласній раді показав, що консервативна система медичної галузі спроможна легко домовлятися між учасниками конкурсного процесу та узгоджено виставляти одну безальтернативну кандидатуру.

 

«Уляна Супрун погодилася з актуальністю цих проблем і повідомила, що аналогічні скарги надходили з інших областей. Тож, вона готова розглянути пропозиції щодо вдосконалення Положення проведення конкурсу на обрання керівників медичних закладів та додала, що відповідна робоча група вже обмірковує варіанти змін. Щодо питання функціонування екстреної медичної допомоги у віддаленій сільській місцевості, вона визнала існування даної проблеми та запевнила, що над нею активно працюють. З цього питання пообіцяла розглянути надані пропозиції для покращення ситуації», - прокоментував позицію міністра заступник голови Кіровоградської обласної ради Ігор Степура.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама