Суспільство

Бійців спецпідрозділу «Святослав» знову залучатимуть до служби на сході країни (ФОТО)

. 2469

Вже найближчим часом співробітники спецпідрозділу «Святослав» з Кропивницького вирушать на схід для участі в Операції об'єднаних сил ЗСУ (ООС).

poll1

Після тривалої перерви у відрядженнях в зону збройного конфлікту, поліцейські поновлювали знання, практичні навички та вміння, що знадобляться при виконанні важливих завдань із захисту рубежів своєї країни.

У рамках навчань на базі тренінгового центру ГУНП в області та на стрілецькому полігоні особливу увагу приділили тактичній підготовці, відпрацьовуючи свої дії в умовах екстремальних ситуацій, з фізичної підготовки та наданню першої домедичної допомоги. Із фахівцями-вибухотехніками бійці «Святославу» вдосконалювали навички при виявленні вибухонебезпечних предметів.

poll2

На етапі проходження навчань із вогневої підготовки бійці роти «Святослав» вправлялися у стрільбі з пістолета у тирі, а вже наступного дня вирушили на спеціальний полігон, аби відпрацювати практичні навички стрільби з автоматичної зброї.

poll3poll4poll5

Такі навчально-тренувальні збори поліцейські проходять постійно, аби кожен із спецпризначенців вдосконалював свої професійні здібності та вміння, ефективно застосовував їх під час несення служби по забезпеченню безпеки людей та підтримання порядку на ввіреній території, запевняють в Секторі комунікації поліції Кіровоградської області.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама