Суспільство

В Компаніївській ОТГ створили видання, що «правильно» інформуватиме громадян (ФОТО)

. 3849

Перший номер видання “Компаніївський Вісник” жителям Компаніївської ОТГ презентували вчора, 25 травня.

visnn1

За інформацією видання «Кompanews», рішення про створення власного видання громади було прийняте на черговій сесії селищної ради. Підштовхнуло депутатів на прийняття цього рішення і те, що районна газета “Степовий Край” доволі часто публікує лише негативну інформацію про роботу селищної ради, а позитивних змін, що відбуваються у громаді, чомусь не бачать.

Голова Компаніївської ОТГ Олександр Маслюков наголошує, що нове видання не конкуруватиме з «районкою», а лише даватиме «правильну» інформацію. Про об’єктивну ж подачу новин в коментарі посадовця не йдеться.

«Ми, звісно, не проти критики, бо адекватна критика завжди звертає увагу на деталі, яким було приділено мало уваги, але ж, якщо постійно говорити людям, що вони “погані, нічого не вміють і не роблять”, то ентузіазм та ініціативність просто “падає в нуль”. Саме тому, депутатський корпус і підтримав пропозицію Олександра Вороного, про створення інформаційного бюлетеня. І хотілось би зазначити, що ми разом з редактором видання не маємо на меті конкурувати чи сваритись з “районкою”, а просто хочемо правильно інформувати наших громадян про подій громади ”, – говорить Маслюков.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама