Суспільство

Галузева сесія "Time to invest" стартувала у Кропивницькому (ФОТО)

. 2053

Сьогодні, 30 травня, у Кропивницькому стартувала галузева сесія Муніципального інвестиційного форуму "Time to invest" на тему "Експорт як шлях до інвестицій".

 

33900834 637730863231532 935823543587831808 nУ сесії взяли участь очільники міської та обласної влади, представники профільних департаментів міськради Кропивницького та Кіровоградської ОДА, представник Департаменту економічної політики Представництва ЄС в Україні Оксана Попруга, київський тренер-консультант з експорту Олег Мирошниченко, представники Офісу із залучення та підтримки інвестицій Віталій Мазур та Станіслав Базалєєв, координатор Європейської Бізнес Асоціації у Дніпрі Катерина Присяжнюк, а також представники бізнес-сфери міста та області.

Під час сесії директор департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Андрій Паливода розповів про досягнення у сфері економіки та інвестування з часу заснування форуму.

"Форум генерує нові ідеї і технології просування бізнесу і підприємництва в нашому місті. Це платформа, на якій представники міської та державної влади, дипломатичні представники, представники біснес-сфери знаходять нових партнерів та відкривають наше місто для розвитку бізнесу. В рамках форуму щороку відбуваються дві галузеві сесії, в яких бере участь близько 300 учасників з різних частин країни та світу", - зазначив очільник профільного департаменту.

За словами Паливоди, в результаті проведеного в листопаді 2016 року першого Муніципального форуму налагоджено співпрацю з Північною екологічною фінансовою корпорацією NEFCO, в рамках організації проекту підвищення енергоефективності в навчальних закладах. Розпочато комунікацію з Європейським Банком Реконструкції та Розвитку стосовно участі в двох проектах "Модернізація громадського транспорту" та "Енергоефективність громадських будівель.

Також налагоджена співпраця з енергосервісними компаніями.

За результатами проведеної галузевої сесії в травні 2017 року, стало підписання меморандуму про співпрацю між міськрадою та ДП "ВУГЛЕСИНТЕЗГАЗ УКРАЇНИ", Міжнародною громадською організацією "Центр сприяння житловим та муніципальним реформам" та ВАТ по газопостачанню, щодо змоги розпочати проект модернізації систем опалення в житлових будинках Кропивницького.

Саме в рамках цього форуму, було проведено вже вдруге Всеукраїнську спеціалізовану виставку на тему енергозбереження. Її учасниками стали профільні компанії з різних регіонів України.

Загалом же під час сьогоднішньої сесії відбудеться обмін досвідом та напрацювань, щодо покращення розвитку бізнесу та економіки Кіровоградщини на міжнародному рівні. Також обговорення можливостей налагодження бізнес-зв'язків із потенційними закордонними партнерами.

33943740 637731173231501 7880078464789774336 n

Про важливість міжнародних бізнес-зв'язків для розвитку економіки та міста загалом зауважив і секретар міськради Кропивницького Андрій Табалов у своєму виступі.

"Хочу акцентувати увагу на тому, що ніколи не треба розраховувати на якийсь один ринок. Завжди треба працювати таким чином, щоб був вибір. Зараз пішов новий поштовх і новий етап для розвитку українського експорту. Для забезпечення нормальної експортної економіки звичайно грає роль інфраструктура, в розвитку якої ми також маємо певні кроки вперед. Це повинні бути нормальні дороги, нормальні комунікації, автобуси та тролейбуси в містах. Загалом це те нормальне затишне місто, над створенням якого ми з міським головою та депутатським корпусом працюємо в місцевій владі", - наголосив Табалов.

Галузева сесія форуму продовжила роботу у форматі дискусійної платформи, під час якої гості та учасники  матимуть змогу обговорити та зупинитися на окремих моментах зазначеної теми.

34049753 637730936564858 1213546630142230528 n

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама