Суспільство

На Кіровоградщині верифікують перелік сільських шкіл

. 1413

Міністерство освіти і науки звернулося до місцевих органів управління освітою в областях з проханням верифікувати списки шкіл, розташованих на території сіл.

5783290bd650f rezultat klass0002 12001

За інформацією МОН, це потрібно для того, щоб полегшити процес перевірки застосування сільського коефіцієнта під час вступної кампанії.

Перелік шкіл, учні яких мають право на сільський коефіцієнт можна переглянути ТУТ. Інформація наразі уточнюється. Результати перевірки або інформацію про зміни органи управління освітою мають надіслати до 15 червня на адресу директорату вищої освіти і освіти дорослих (01135, Київ, проспект Перемоги, 10) та на електронну адресу kernychna@mon.gov.ua.

Відповідний лист-прохання сьогодні, 30 травня, було надіслано в усі департаменти та управління освіти і науки обласних державних адміністрацій, зокрема Кіровоградської.

Верифікація списків потрібна для того, щоб під час вступної кампанії можна було перевірити правомірність використання вступником сільського коефіцієнту. 

Після уточнення переліки будуть підвантажені в ЄДЕБО і в електронних кабінетах випускників таких шкіл автоматично з’являтиметься повідомлення про можливість застосування сільського коефіцієнту. Також вступникові потрібно буде завантажити в кабінет довідку про реєстрацію в сільській місцевості встановленого зразка. (Додаток №13 до постанови КМУ від 2 березня 2016 р. № 207 http://zakon2.rada.gov.ua/laws/file/text/44/f454477n307.doc).

Цього року сільським коефіцієнтом можуть скористатися вступники, які зареєстровані у селах не менше двох років та які в рік вступу здобули повну загальну середню освіту у школах, що знаходяться на території сіл. Він дорівнюватиме 1,02 (для вступників з сіл на аграрні спеціальності – 1,05).

У МОН відзначають, що сільський коефіцієнт не поширюється на селища міського типу.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама