Суспільство

На Кіровоградщині на честь Віктора Чміленка назвали ще одну вулицю (ФОТО)

. 3892

Виконком Олексіївської сільської ради, що в Бобринецькому районі Кіровоградщини, ухвалив рішення про присвоєння відокремленій садибі на околиці села адреси: вулиця Віктора Чміленка, 1.

 

cokk1

Про це «Гречці» розповів Олексій Цокалов, побратим фермера з Кіровоградщини, Героя України Віктора Чміленка, який загинув від кулі снайпера на вул. Інститутській у Києві. Саме його садиба від тепер знаходитиметься на вулиці Віктора Чміленка. Сьогодні ж держреєстратор вніс зміни та видав витяг з реєстру, де зазначено нову назву вулиці.

«Коли ми зустрічались з Блаженішим Любомиром Гузером, я спитав у нього чи пам’ятає він Віктора. Любомир Гузар відповів, що він вже погано бачить та чує і щодня він зустрічається з різними людьми, тому не пам’ятає Віктора, «але з ваших слів я знаю, що ця зустріч була і я дуже ради, що зустрічався з такою великою людиною». Тому важливо знати і пам’ятати про цю людину та нагадувати і розповідати про неї іншим. І я дуже щаслива людина через те, що я був поруч з ним», - розповів Цокалов.

На пропозицію Цокалова пристали і члени його родини, підтримав ініціативу і виконавчий комітет сільради.

В Бобринці вулицю, на якій виріс Віктор Чміленко вирішили не перейменовувати на його честь, а перейменували у Паркову.

Нагадаємо, у Кропивницькому вулиця ім. Віктора Чміленка з’явилась відразу після повалення режиму Януковича. На честь Героя України перейменували центральну вулицю, що носила ім’я Дзержинського.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама