Суспільство

Кіровоградська область показала хороші темпи по ремонту доріг державного значення

. 2246

 

Кіровоградщина в лідерах по ремонту доріг державного значення.

 

Як повідомляє Міністерство інфраструктури, найкращі темпи по ремонту доріг державного значення демонструють: Запорізька - 46%, Тернопільська – 40%, Івано-Франківська – 37%, Закарпатська – 36,5%, Кіровоградська – 35%, Дніпропетровська – 34%, Одеська – 32%.

Аутсайдерами залишаються такі області: Житомирська – 3%, Сумська – 7%, Полтавська – 8%, Чернівецька – 8%, Херсонська – 9%, Рівненська – 9%.


Славомір Новак, керівник Державного агентства автомобільних доріг України додав, що з 1 червня розпочнуться перевірки виконання робіт.

« З метою розумного, економного використання коштів платників податків ми будемо більш жорстко підходити до роботи керівників Служб в областях з точки зору ризиків невикористання коштів, виділених на будівництво та ремонт доріг, адже наша мета - своєчасне та якісне проведення робіт. Якщо в області до 30 травня не буде розроблено проектної документації, а до 30 червня не буде підписано договорів на виконання робіт - кошти будуть перерозподілені до інших областей. Перші перевірки плануємо вже з 1 червня», - зазначив Новак.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама