Суспільство

Як у Кропивницькому навчатимуть юних бізнесменів (ФОТО)

. 2311

Як "Гречка" раніше повідомляла відсьогодні у Кропивницькому стартувала робота літньої школи бізнес-лідерства для учнів місцевих шкіл.

 

20180605 085252

Презентували літню школу на базі НВО №16, яка вже має практику проведення бізнес-школи та необхідну базу для цього.

За словами начальниці управління освіти міськради Лариси Костенко така ж школа діятиме і на базі НВО№19. Навчання безкоштовне та відбуватиметься на міжнародному рівні.

"Нам надали бізнес-симуляцію "Віал+", в якій дітки працюють та відкривають свої підприємства. Новинкою цієї школи є те, що кожного дня будуть встановлюватися зв'язки з бізнес-школами всієї Землі. І з Європою, і з Америкою, це і шкільні бізнес-школи, і приватні, й ті, що працюють при університетах. Тут відпрацьовуються не тільки знання й навички з ведення бізнесу, але й мовні, оскільки перекладачів немає, а співпраця може бути з іншими країнами,"- зазначила Костенко.

20180605 085711

Від початку, за умовами програми, юним бізнесменам дають у кредит 10 000 гривень, які бажано повернути в перший період. Під кінець можуть бути випадки, де є прибуток 2 мільярда, а є й такі, що через 2-3 ключа банкрутство. Практика показує, що із групи кілька учнів за пару днів банкрутіють, однак вони перезапускаються і все починають з початку.

"В нас є програмка. У виробничому відділі вони можуть закупати сировину, обирати добавки і так далі. Потім у нас є відділ маркетингу, де учні можуть створювати рекламу, яка буде не тільки в симуляції, а й реальна, де вони зможуть себе показати. Вказують за яку ціну вони хочуть продати свою продукцію і постачають на ринок, яка продукція конкурентніша - той і виграв, отримавши максимальний результат та прибуток. Зараз в учнів 21 день, щоб показати себе,"- розповів координатор бізнес-школи в НВО №16 Олександр Задорожний.

20180605 085234

Крім того, в літній школі працює психолог, оскільки, коли учні стають конкурентами, то можуть виникнути різні ситуації. Тому психолог працює із школярами, розповідає як діяти в тій чи іншій ситуації аби уникнути агресії та конфліктів.

"Зараз вони всі дружні і зосереджені, але через півгодинки стануть справжніми конкурентами й почнуть між собою змагатися в цій бізнес-симуляції. Тут вони є конкурентами в реальній бізнес-структурі,"- наголосив Задорожний.

Також, учні майже щодня матимуть екскурсії на різні підприємства, торгові центри та структури Кропивницького, де будуть знайомитися із успіхом чи невдачею у бізнесі.

Відкриття відбувалося з урочистостями та концертом. Спочатку діти продемонстрували свою роботу в бізнес-симуляції. Потім для всіх запрошених в актовій залі школярі продемонстрували свої таланти в українських танцях та  ліричних піснях.

20180605 091157

20180605 092055

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама