Суспільство

Кіровоградщину залучать до дорожнього міждержавного проекту Go Highway (ФОТО)

. 3031

Про плани приєднати дороги Кіровоградської області до проекту Go Highway - транснаціонального транспортного коридору, який має з’єднати українські чорноморські порти Миколаєва та Одеса з польським Гданськом на Балтійському морі.

34628284 644130785935527 8194574790749585408 n

Про це сьогодні розповів керівник "Укравтодору" Славомір Новак, який з робочим візитом приїхав на Кіровоградщину.

- Думаю, що плани на наступний рік-роки - відремонтувати дорогу Н-1 на Київ, а також основні коридори М-12 та Н-14 на південь, на Миколаїв, та з'єднати з Уманем, щоб залучити Кіровоградщину до М-05 та Go Haywai - наш основний коридор, який повинен єднати порти Чорного моря з Північною Європою, - розповів Славомір Новак.

За словами голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергія Кузьменка, Кіровоградщина має географічно унікальне розміщення, що дає можливість об'єднати всю Україну гарними дорожніми мережами.

- До кінця року ми матимемо до кордону з Дніпропетровською областю 77 кілометрів суцільновідремонтованої дороги на схід до Дніпра, - розповів голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко. - На нашу частину дороги (що межує з Миколаївською областю, - ред.) цього року від уряду отримали значні кошти для того, щоб розпочати будівництво. Сподіваюсь, що це буде системна робота. І ми матимемо з'єднання "Кропивницький-Миколаїв" - це важливо. Непогана в нас ситуація в напрямку з Кропивницького на Київ, де більш-менш нормальна дорога. А от напрямок "Кропивницький-Умань", який виходить на магістраль "Київ-Одеса". Там у нас є проблеми. Сподіваємося, що найближчим часом зможемо і цей напрямок з'єднати з сучасною капітально відремонтованою дорогою.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама