Суспільство

Кропивницький: депутати не підтримали створення наглядових рад при комунальних підприємствах

. 1200

 

5 червня під час чергового сесійного засідання, кропивницькі депутати провалили проект рішення «Про утворення наглядових рад на комунальних підприємствах», які в свою чергу мали б стежити за відкритістю, прозорістю та ефективністю витрачання бюджетних коштів на КП міста.

konsultatsii sus spetsialisti

Про це повідомляє ГО "Асоціація Політичних Наук".

Попередньо проект рішення був підтриманий всіма без винятку постійними депутатськими комісіями. Єдина комісія, яка мала деякі зауваження, була бюджетна. Депутати, які є членами цієї комісії не висловили суттєвих зауважень, а вирішили винести це питання на додаткове обговорення з громадськістю.

- Було організовано круглий стіл, куди прийшло більше 40 представників громадського сектору, квартальних комітетів, представників ОСББ і громадської ради при виконавчому комітеті міської ради. Дискусія була дуже жвава, зрозуміло, що питання ефективної та якісної роботи комунальних підприємств не лишають містян байдужими. «За» створення наглядових рад проголосували всі учасники заходу. Всі, без виключень. І що ми спостерігали вчора? А те, що депутатський корпус не виконав рекомендацій своїх же комісій (на комісіях вони голосували «За», а в залі чомусь уже «Проти»), а також не дослухався до голосу громадськості, - прокоментувала вчорашні події Олена Сінченко, керівник інформаційного департаменту «АПН».

Проект рішення – це спільне напрацювання депутата Олександра Цертія та представників громадського сектору.

«Голосування за створення незалежних наглядових рад в комунальних підприємствах міста Кропивницького, на жаль, провалене депутатами міської ради Кропивницького. Громада міста так і не отримала можливості ефективного контролю за діяльністю комунальних підприємств і органу, який дав би можливість вивести їхню роботу на новий, більш ефективний рівень. Не допомогла та колосальна робота з інформування депутатів, громадських організацій і територіальної громади, яка була проведена нами спільно з Асоціацією Політичних Наук, Центром медіарозслідувань «Прозоро» та центром Ейдос», - поділився у своєму Фейсбуці один з авторів проекту рішення, Олександр Цертій.

Активісти з «Асоціації Політичних Наук», як і їх колеги з Центру медіа розслідувань «Прозоро» і центру «Ейдос» продовжать боротьбу за створення наглядових рад на комунальних підприємствах.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама